«شهر موشها2» و «آتش بس2» رتبه اول و دوم پرفروش ترین فیلم های هفته

«شهر موشها2» و «آتش بس2» رتبه اول و دوم پرفروش ترین فیلم های هفته

بانی فیلم/ اولین روز بازگشایی مدارس همان طور که پیش بینی می شد با افت فروش فیلم ها همراه بود. خصوصا «شهر موشها2» که گیشه 90 میلیونی روزهای قبلش به 70 میلیون تومان رسیده بود. البته بازگشایی مدارس در روزهای آینده برای این فیلم مثمر ثمر خواهد بود چرا سانس های ویژه مدارس برای «شهر موشها2» در نظر گرفته شده است. به غیر از این فیلم، گیشه بقیه فیلم ها هم کمی با افت فروش همراه بود. با این حال «شهر موشها2» همچنان در صدر جدول فروش قرار دارد. فیلمی که با احتساب 37 سالن تهرانش هم اکنون در بیش از 100 سینما روی پرده است و به مرز گیشه 5 میلیارد تومان رسیده است. این فیلم در تهران 250 میلیون بیشتر از شهرستان هایش فروخته است.
رتبه دوم جدول پرفروش ها به «آتش بس2» اختصاص دارد. فیلمی که خیلی بیشتر از تصور اولیه کارشناسان تاکنون تماشاگر داشته و حتی روز گذشته فقط 15 میلیون تومان کمتر از فیلم صدرنشین جدول فروخته است. استقبال از «آتش بس2» و «شهر موشها2» نشان می دهد دنباله ها در سینمای ایران موفق بودند. فیلم تهمینه میلانی طی 6 روز گذشته در 10 سینما فروشی معادل 72 میلیون تومان داشت. این فیلم این روزها در شهرهایی چون مشهد (2سالن)، قم (2سالن)، مشهد، اهواز، کرمان، کرمانشاه، یزد روی پرده است. «آتش بس2» در آستانه پایان هفته اول نمایش اش از مرز فروش 400 میلیون تومان گذشته است. «آرایش غلیظ» هم تاکنون 150 میلیون تومان فروخته است. این رقم به غیر از فروش 35 میلیونی فیلم در شهرستان هاست. 5 شهر مشهد، گرگان، تبریز، سنندج و رشت این روزها میزبان فیلم حمید نعمت ا... هستند.
«خواب زده ها»ی جیرانی اما کمتر از تصور اولیه تماشاگر داشته است. این فیلم در حالیکه 20سینما در اختیار دارد بعد از 6 روز نمایش 127 میلیون تومان فروخته است. در شهرستان ها نیز این فیلم در اصفهان، مشهد (2سالن)، کرمان، یزد و کاشان روی پرده رفته. نکته قابل توجه فروش خوب فیلم در شهرستان هاست. فیلمی که تاکنون در 6 سالن حدود 60 میلیون تومان فروش داشته است.
«خانوم» هم با وجود رقابت با فیلم های پرمخاطب فروش نسبتا خوبی داشته است. این فیلم تاکنون حدود 70 میلیون تومان فروخته که سهم گیشه تهران آن 57 میلیون تومان بوده است.
فیلم تینا پاکروان در شهرهایی چون ارومیه، تبریز، مشهد، قزوین و اهواز سینما دراختیار دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««شهر موشها2» و «آتش بس2» رتبه اول و دوم پرفروش ترین فیلم های هفته» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X