معرفی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره تیژ

معرفی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره تیژ

مهر/ داریوش یاری، مرجان اشرفی‌زاده، حامد خسروی، توفیق امانی و محمود رحمانی به‌ عنوان هیات داوری بخش فیلم پنجاه و یکمین جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوان «تیژ» معرفی شدند. هیات داوری بخش فیلم پنجاه و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «تیژ» در تربت حیدریه معرفی شدند و قرار است داریوش یاری، مرجان اشرفی‌زاده، حامد خسروی، توفیق امانی و محمود رحمانیان جشنواره را داوری کنند.
همچنین توفیق امانی، محمود رحمانی و حامد خسروی در جایگاه هیات داوری بخش فیلم پنجاه و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «تیژ» در تربت‌حیدریه از میان 451 رسیده به دبیرخانه 42 فیلم را برای نمایش در این جشنواره انتخاب کردند.
«انقلاب زباله‌ها» حمید امیری از گناباد، «دویدن به سوی ابدیت» حسین جلیلوند از تهران، «ریورس» مازیار کاظمی از تربت حیدریه، «کیم یاتیب؟گیم اویاق؟ (چه کسی خواب است؟ چه کسی بیدار؟)» علی لقائیان از تبریز، «من دارم می‌میرم» محمد حسین صفری رودبار از تهران، «زمستان عشق و سایر قوانین» یاسر خیر از زاهدان، «آرزوهای خط خورده» آزیتا رصافی از تهران، «سیمخانه» پیام شادنیا از بوشهر، «در جستجوی رویاهای کودکی» علیرضا فرخزادیان از تهران، «خاطره قرن‌ها» کامیاب حاتم پور از تهران، «اینجا ایران است» وحید نویدیان از تهران، «پلپلاسی» مرتضی کاویانی از زاهدان، «چرخش باد» عباس باقریان از تربت حیدریه، «آکوج» نادر شیخ‌الاسلامی از تالش، «دیوار» علیرضا فرخنده کیش از تهران، «کشک» احسان خزاعی از کاشمر، «دخترک‌ آت آشغالی» محمد زارع از تبریز، «شهر من سردشت» و «پاتو بردار» زیبا ارژنگ از تهران، «خلیج فارس» حجت الله روان از بوشهر، «قلیه» جواد رمضانی از بوشهر، «عکس» ماشاءا... محمدی از تهران، «هرج و مرج»، عباس باقریان از تربت حیدریه، «شهر هندسی‌ها» بابک منصوری از تهران، «برتلک باز» سجاد احمد بیگی از ایلام، «نجس» بهرام ارک و بهمن ارک از تبریز، «دیوار» حسین عبداللهی از تبریز،«کشتن مرغ مقلد» عباس شکوری از تهران، «زنی پوشیده با گردن بند» ابراهیم ایرج‌زاد از تهران، «تهوع» کیان درجزی از نیشابور، «ماه عسل» پویا نبی از تهران، «آرواره» الماس فردوسی از تهران، «آنجا که خانه ام نیست» سعید ولی زاده از مشهد، «کوزمک» علیرضا سلمانپور از تبریز، «اسکلت» روح الله اکبری از ایلام، «هلهله» صادق رسولی از بوشهر، «نیمه شب» حسین نمازی از تهران، «صورتهای متروک» اشکان احمدی از تهران، «کمی قشنگ‌تر» جلال یزدانی از تربت حیدریه، «از طرف آن‌ها» سعید روستایی از تهران، «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» کاوه قهرمان از تهران،«دور یا نزدیک» محمد حمزه ای از تهران (خارج از بخش مسابقه) از دیگر فیلم‌هایی هستند که به بخش مسابقه فیلم پنجاه و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان تیژ راه یافته‌اند.
پنجاه و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان تیژ از تاریخ 22 تا 25 شهریورماه سال جاری در استان خراسان رضوی شهر تربت حیدریه برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره تیژ » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X