کار تخم مرغ از صادرات گذشت

کار تخم مرغ از صادرات گذشت

تسنیم/ رییس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: متاسفانه در حال حاضر ما به صورت مجانی برای کشورهایی مانند عراق و افغانستان کار می کنیم و با ضرر تخم مرغ تولید می کنیم و به این کشورها می فرستیم که این هنر نیست.

ناصر نبی پور با بیان اینکه طی یک ماه اخیر قیمت تخم مرغ بین 3300 تا 3800تومان نوسان دارد، افزود: این امر نشان دهنده آن است که افزایش قیمت تخم مرغ در آینده غیر ممکن است چرا که در حال حاضر تمامی کارخانجات کیک و شیرینی سازی آماده فعالیت هستند ( به دلیل بازگشایی مدارس) اما تغییری در بهای تخم مرغ ایجاد نشده است.

وی با اشاره به کاهش قیمت نهاده ها نیز گفت: دلیل این امر کاهش قیمت جهانی آنها است .

نبی پور با بیان اینکه صادرات همچنان در حال انجام است، افزود: صادرات تخم مرغ در دنیا اصلا معنا ندارد ، صادرات برای زمانی است که مقداری ( 5 تا 10 درصد) تولید مازاد وجود دارد و با انجام صادرات بازار تعدیل می شود اما زمانی
که 30 تا 35 درصد مازاد تولید داریم کاری از صادرات بر نمی آید.

وی تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر ما به صورت مجانی برای کشورهایی مانند عراق و افغانستان کار می کنیم. با ضرر تخم مرغ تولید می کنیم و به این کشورها می فرستیم. این که هنر نیست.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کار تخم مرغ از صادرات گذشت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X