اعلام اسامی نامزدهای سیزدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان و نویسندگان "خانه تئاتر"

اعلام اسامی نامزدهای سیزدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان و نویسندگان "خانه تئاتر"

باشگاه خبرنگاران/ انجمن منتقدان و نویسندگان "خانه تئاتر"،اسامی نامزدهای سیزدهمین مسابقه سالیانه مطبوعاتی خود را منتشر کرد.
هیات داوران سیزدهمین مسابقه سالیانه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر متشکل از: رامتین شهبازی،فریدون عموزاده خلیلی و دکتر خسرو رستمی با همراهی رضا معطریان و سیامک زمردی مطلق( به عنوان مشاوران این هیات در بخش عکس ) اسامی نامزدهای بخش های مختلف این مسابقه را به شرح زیر معرفی کردند:
بخش عکس: "صنم تفکری"،"مهسا صفاری پور" و "نادر بهرامی"
بخش یادداشت: "محدثه واعظی پور" از روزنامه بهار،"امین عظیمی" از سایت شخصی و "کاظم هژیر آزاد" از کتاب هفته
بخش نقد: "هومن نجفیان" از ماهنامه سینما تئاتر ،"فروغ سجادی" از سایت ایران تئاتر و "سولماز غلامی" از ماهنامه نمایش
بخش مقاله پژوهشی: "رضا کوچک زاده" از فصلنامه هنرهای نمایشی،"مجید کیانیان" و "محمد جعفر یوسفیان کناری" از دو ماهنامه جستارهای زبانی و "منوچهر اکبرلو" از فصلنامه هنرهای نمایشی
بخش مقاله ژورنالیستی: "نگار نادری" از هفته نامه امید جوان،"سید جواد اشکذری" از سایت مشهد تئاتر و "منوچهر اکبرلو "از ماهنامه نمایش
بخش گفت و گو: "امین عظیمی" از روزنامه شرق،"فرزانه ابراهیم زاده" از روزنامه شرق و "رضا آشفته" از کتاب کانون کارگردانان
بخش گزارش: "فرزانه ابراهیم زاده" از روزنامه شرق، "جواد عاطفه" از کتاب کانون کارگردانان و" سعید محبی" از ماهنامه نمایش نفرات برگزیده این مسابقه در سیزدهمین مراسم سالیانه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر که سوم مهر سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، معرفی و تقدیر می شوند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام اسامی نامزدهای سیزدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان و نویسندگان "خانه تئاتر" » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X