با تورفتگیهای موکت چه کنیم ؟

با تورفتگیهای موکت چه کنیم ؟

کاغذ رنگی/ شاید برایتانن پیش آمده باشد که موقع جابه جا کردن وسایل توی اتاق متوجه شده باشید که پایه های میز و صندلی و تخت ردی را روی موکت به جا گذاشته و موکت در آن ناحیه ها کمی گود شده است! اگر وسیله ها سنگین بوده باشند ممکن است این فرو رفتگیها خیلی طول بکشد تا به حالت اول برگردد.
در اینجا چند ایده به شما پیشنهاد می دهیم:

اولین راه برای از بین بردن این فرورفتگی ها استفاده از یخ است !
به این صورت که نکه های یخ را روی محل فرو رفتگیها قرار بدهید. بعد از آب شدن یخ با یک قاشق یا حوله آب آن را جمع کنید و بعد از آن به کمک یک چنگال پرزهای موکت را بلند کنید .
اگه فرورفتگیها خیلی عمیق باشد باید این کار را در چند نوبت تکرار کنید.

روش دوم استفاده از اتو است. به این صورت که ابتدا یک حوله خیس را روی محل قرار بدهید. سپس با یک اتوی بخار روی حوله را اتو کنید ( به مدت 30 ثانیه تا یه دقیقه ) و بعد حوله را از روی محل مورد نظر برندارید تا تقریبا خشک شود. در مرحله آخر به کمک جاروبرقی پرزهای موکت را بلند کنید .

با تورفتگیهای موکت چه کنیم ؟

با تورفتگیهای موکت چه کنیم ؟

با تورفتگیهای موکت چه کنیم ؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با تورفتگیهای موکت چه کنیم ؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X