دو بوکسور و یک کشتی گیر استرالیایی به داعش پیوستند

دو بوکسور و یک کشتی گیر استرالیایی به داعش پیوستند

شفاف/ طی هفته های گذشته، تصاویری از جنگجویان داعش با سرهای بریده شده بر سر تانک ها و ماشین های زرهی آمریکایی منتشر شد که به مرور باعث شناخته شدن سربازان آمریکایی می شود.«محمد عمر»، برادرش «احمد عمر» و یکی از دوستانشان به نام «خالد شروف» از ستارگان عرب تبار ورزش های قهرمانی بوکس و کشتی در استرالیا بودند که تقریبا یک سال اخیر کسی از آنان خبری نداشت و حالا عکس هایشاندر صفوف داعش منتشر می شود.

به گزارش روزنامه دیلی میل چاپ لندن، سربازان داعش با افتخار سرهای بریده شده را به دست می گیرند وعکس یادگاری می اندازند. شاید در نگاه اول، بسیاری از آنان اشتیاق شهرت داشته باشند، اما جالب است که بدانیم برخی از این جنگجویان، پیش از این شهرت به مراتب بیش تری داشته اند.

به عنوان نمونه، «محمد عمر»، برادرش «احمد عمر» و یکی از دوستانشان به نام «خالد شروف» از ستارگان عرب تبار ورزش های قهرمانی بوکس و کشتی در استرالیا بودند که تقریبا یک سال اخیر کسی از آنان خبری نداشت و حالا با انتشار عکس هایشان، گمانه پیوستنشان به گروه های افراطی به یقین تبدیل می شود.

آن ها در حالی که در اوج شهرت و ثروت بودند و در سیمر پیشرفت و ترقی پیش می رفتند، ناگهان ناپدید شدند و امروز عکس هایی را منتشر می کنند که نشان می دهد خوی وحشیگری آنان بر خوی وررزشکاری غلیه کرده است.

بلی آین، مربی محمد و احمد در سال 2005 که همراه با آنان به قهرمانی جوانان استرالیا رسیده بود، می گوید: «هر دو نفر در میانشاگردانم به جدیت، پشتکار و تلاش شهره بودند. آن ها حتی یک روز هم تمرین را رها نمی کردند! از معدود شاگردانی بودند که نیازی به انگیزاسیون و کار روانی نداشتند و همه رقبایشان را جدی می گرفتند.»

اما نفر سوم سعنی خالد شروف که قهرمان کشتی بود، کسی است که سابقه رفتارهای خشن و سوء در خارج از محیط ورزشی را داراست. او به علت مرام خشن و برخوردهای فیزیکی متعددی که داشت، از سوی پلیس منطقه به عنوان یک متهم همیشه تحت نظر بوده است. در پرونده وی، علاوه بر اتهام زد و خورد، اتهام سرقت اتومبیل و مغازه نیز وجود دارد؛ اما خودش معتقد بود که هدف از آن اقدامات تنها کمک بهنیازمندان و فقرای شهر بوده است.

هنوز کارشناسان در این مرود بحث می کنند که سربازان داعش چگونه تا این اندازه در فضای گروهک خود حل می شوند که حاضرند همه چیز - حتی خوی انسانی! - خود را فدای مرام و مسلک گروهک خود کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو بوکسور و یک کشتی گیر استرالیایی به داعش پیوستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X