مشاوره رايگان مراكزناباروري در روز جمعيت، باروري و حمايت از زوجين

به گزارش ايرنا از انجمن جنين شناسي و بيولوژي توليدمثل، دكترمحمد آخوندي ابزار اميدواري كرد كه در 26 ارديبهشت كه روز جمعيت، حمايت از زوج هاي ناباروري نامگذاري شده با مشاركت و همكاري مراكز تخصصي سراسر كشور، زوج هايي كه تاكنون امكان درمان را نداشتند، بتوانند از امكان مشاوره و تشخيص رايگان استفاده و با قرار گرفتن در مسير درمان لذت داشتن فرزند را تجربه كنند.
وي افزود: در مراكز ناباروري كشور اين امكان فراهم شده كه زوج هاي ناباروري هم از خدمات مشاوره اي و راهنمايي و نيز آزمايش رايگان در اين روز بهره مند شوند.
رييس انجمن جنين شناسي و بيولوژي توليد مثل اظهار كرد: زوج هاي ناباروري كه مي خواهند از اين امكان بهره مند شوند بايد در سايت كمپين خانواده، توليد مثل و فرزندآوري به آدرس www.bamn.ir ثبت نام كنند تا از اين خدمات بهره مند شوند.
آخوندي ادامه داد: در صورتي زوج هاي نابارور ثبت نام شده در سايت كمپين نتوانند در روز 26 ارديبهشت ماه از اين امكان بهره مند شوند، برنامه ريزي لازم انجام گرفته تا آنان در روزهاي ديگري از اين خدمت استفاده كنند.
به گفته آخوندي، هدف اصلي اين كمپين گشودن باب گفتگو و اطلاع رساني در باره جمعيت در ايران، نرخ رشد باروري، ميزان ناباروري و پيامدهاي اجتماعي، اقتصادي آن، سلامت جنسي، سلامت باروري و داشتن فرزند سالم، حفظ باروري و عوامل تهديد كننده توان باروري است.
وي، به ديگر اقدامات انجمن در اين هفته اشاره كرد و گفت: حفظ باروري و عوامت تهديدكننده آن و سلامت باروري و نسل سالم از ديگر موضوعاتي هفته ملي جمعيت است كه انجمن با همكاري مراكز تحقيقاتي و رسانه به دنبال اطلاع رساني آنها است.
رييس انجمن جنين شناسي و بيولوژي توليد مثل ادامه داد: با تمام توان و ظرفيت تلاش مي كنيم تا مردم با اين عوامل آشنا و راه هاي مقابله با آن را فراگيرند.
از 24 تا 31 ارديبهشت ماه به نام هفته ملي جمعيت نامگذاري شده و انجمن جنين شناسي و بيولوژي توليد مثل با همكاري دانشگاه علوم پزشكي ايران و دبيرخانه شوراي عالي انقلاب فرهنگي، برنامه هاي متعددي را براي ارتقا آگاهي مرر حوزهليد مثل به اجرا در مي آورد.
علمي ** 1201 **1440

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشاوره رايگان مراكزناباروري در روز جمعيت، باروري و حمايت از زوجين» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X