گزارش سنای فرانسه: پاریس بازنده بزرگ تحریم‌های ضد ایرانی است

گزارش سنای فرانسه: پاریس بازنده بزرگ تحریم‌های ضد ایرانی است

تسنیم/ بر اساس گزارش اخیر کمیته مالی سنای فرانسه، این کشور در حالی بازنده بزرگ تحریم ها علیه ایران است که رقبای فرانسه منتظر اجازه برای بازگشت به بازار ایران برای حفظ منافعشان نشده اند.

این گزارش رعایت و اجرای تحریم های ضد ایرانی توسط فرانسه را مخرب توصیف می کند و می افزاید این اقدام فرانسه در حالی صورت می گیرد که رقبای ما استراتژی بازگشت به بازار ایران را اتخاذ کرده اند بدون اینکه منتظر کسب اجازه( از آمریکا) شوند.

این هیئت که در اردیبهشت ماه یک هفته به ایران سفر کردند گزارش داده اند که بانک های فرانسوی زیر فشار قانون آمریکا( از معامله با ایران) کنار گذاشته شده اند. گزارش مذکور قوانین آمریکا را ریاکاری و دوگانه خوانده است و افزوده است که حضور تعداد زیادی از کمپانی های آمریکایی که تحریم های موجود را دور می زنند شاهدی بر این مدعاست.

این گزارش به دولت فرانسه برای حمایت از منافع این کشور در ایران پیشنهاداتی می دهد:

1. ایجاد روابط دو جانبه را بر اساس احترام متقابل و شفافیت

2. بازسازی موثر تبادلات مالی و بانکی بین ایران و فرانسه

3. برقراری مشارکت اقتصادی عمیق و بادوام با ایران

4. حمایت از سیاست فعال همکاری فرهنگی

5. تشویق شرکت های فرانسوی برای کار با ایران

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش سنای فرانسه: پاریس بازنده بزرگ تحریم‌های ضد ایرانی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X