هوای چهار کلان شهر در شرایط سالم قرار دارد

هوای چهار کلان شهر در شرایط سالم قرار دارد

ایرنا/ مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور اعلام کرد: هوای چهار کلان شهر تهران، کرج، اراک و شیراز در شرایط سالم قرار دارد.
هوای چهار کلان شهر در شرایط سالم قرار دارد
طبق گزارشات مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور، تحلیل روزانه وضعیت گرد و غبار براساس آنچه درسایت ماهواره اروپایی Eumetsat از ساعت 9 صبح 24 شهریور تا 9 صبح 25 شهریورماه مشاهده شده نشان می دهد به دلیل وجود پوشش ابر در محدوده کوهستانی البرز مرکزی و حاشیه دریای مازندران و در جنوب محدوده استان بوشهر و خوزستان تحلیل پدیده گرد و غبار در در زمان وجود پوشش ابرها در مناطق مذکور امکان پذیر نیست.
مجید آزادی مدیر گروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جو روز سه شنبه به خبرنگار علمی ایرنا گفت: سرعت کنونی باد در تهران 3 متر بر ثانیه ( 11 کیلومتر بر ساعت) و میزان دید افقی بیش از 10 کیلومتر است و رطوبت نسبی نیز 6 درصد گزارش شده است.
وی اظهار کرد: هوای کنونی تهران قسمتی ابری صاف و با بیشینه دمای 35 و کمینه دمای 24 درجه سانتیگراد اعلام شده است.
آزادی گفت: برای 24 ساعت اول تهران هوایی صاف در اواخر وقت وزش باد و 24 ساعت و سوم به ترتیب هوایی صاف همراه با وزش باد در ارتفاعات افزایش ابر و صاف درپاره ای نقاط وزش باد در بعد از ظهر رشد ابر در ارتفاعات پیش بسنی شده است.
مدیر گروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جو گفت: دمای کنونی تهران 33 درجه سانتی گراد و هوا قسمتی ابری است، جهت باد نیز جنوب شرقی گزارش شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هوای چهار کلان شهر در شرایط سالم قرار دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X