مشاور وزیر کشور خبرداد: اجرای برنامه هایی برای تسهیل حل مسایل زنان زندانی

مشاور وزیر کشور خبرداد: اجرای برنامه هایی برای تسهیل حل مسایل زنان زندانی

ایرنا/ مشاور وزیرکشور درحوزه زنان وخانواده از ساماندهی زنان آسیب دیده از قبیل زنان زندانی در بند نسوان، زنان معتاد در کمپ های ترک اعتیاد و زنان ویژه خیابانی خبرداد وگفت: چند مصوبه خاص برای تسهیل حل مسایل این دسته از زنان جامعه در دستور کار داریم که به اجرا درخواهد آمد.

«فهیمه فرهمند پور» روز دوشنبه افزود: در حال برنامه ریزی جامعی برای ارایه آموزش های استاندارد حرفه ای برای زنان زندانی یا نجات یافته از اعتیاد هستیم.
وی با تاکید بر توجه به مسایل زنان آسیب دیده اظهارداشت: این آموزش ها کمک می کند تا وقتی که این قبیل زنان از زندان آزاد می شوند بتوانند با در دست داشتن گواهی آموزش مهارتی، زمینه اشتغال را برای بهینه سازی زندگی خود فراهم آورند.
فرهمندپور با بیان اینکه وزارت کشورمتولی ساماندهی زنان آسیب دیده اجتماعی نیست، گفت: با این وجود، هر کاری لازم باشد برای ساماندهی زنان آسیب دیده انجام خواهیم داد.

مشاور وزیر کشور وظیفه وزارت کشور در خصوص مسایل زنان آسیب دیده را تسهیل وهماهنگی امور با سایر دستگاهها برشمرد وگفت: هر اقدامی را با هماهنگی بین دستگاهها انجام خواهیم داد و معتقدیم در ساماندهی زنان آسیب دیده نیز باید هماهنگی های بین دستگاهی اتفاق افتد که در این زمینه هماهنگی هایی با کمیته زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری نیز انجام شده است .

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشاور وزیر کشور خبرداد: اجرای برنامه هایی برای تسهیل حل مسایل زنان زندانی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X