ویژه های ایران / تیر تندروها به سنگ خورد

ویژه های ایران / تیر تندروها به سنگ خورد

ایران / در پی اعلام حسن روحانی، رئیس جمهوری مبنی بر اینکه برای دیدار با اوباما برنامه‌ای ندارد، تاکتیک دوم تندروها برای راه‌اندازی جو تبلیغاتی علیه دولت و شخص رئیس جمهوری ناکام ماند. پیش از این مقامات دولت اعلام کردند هر نوع دیدار یا عدم دیدار رئیس جمهوری با مقامات سایر کشورها در چارچوب منافع ملی و سیاست‌های کلی نظام و دولت قابلیت بررسی و اجرایی شدن دارد و در این چارچوب هم نمی‌توان با قطعیت گفت دیداری انجام خواهد شد یا خیر. اعلام چنین موضعی باعث شده بود تا گروه‌ها و افراد تندرو دچار این توهم شوند که فضا برای مانور تبلیغاتی علیه دولت فراهم شده است و از همین رو هم پیشاپیش توپخانه تخریب خود را روشن کردند. لیکن سخنان سه شنبه شب رئیس جمهوری در نیویورک که برای دیدار با اوباما برنامه‌ای ندارد باعث شد تا آب سردی بر سر تندروها ریخته شود. این جریان از دیروز تاکنون هیچ موضعی در برابر خبری که از سوی روحانی در نیویورک اعلام شد، نگرفته است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های ایران / تیر تندروها به سنگ خورد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X