واحدهاي صنعتي با مشكل مالي مازندران تسهيلات يارانه اي مي گيرند

محمد محمدپورعمران يكشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت كه دولت تدبير و اميد براي كمك به اين واحدهاي صنعتي پنج درصد از نرخ سود تسهيلات را در قالب يارانه پرداخت مي كند.
وي افزود : اين تسهيلات به واحدهاي توليدي و صنعتي كوچك و متوسط تا سقف 100 كارگر پرداخت مي شود و اين واحدها براي دريافت سرمايه درگردش وثابت بايد به سايت بهين ياب مراجعه كنند.
دبير شوراي توسعه صادرات مازندران از بنگاه هاي كوچك و متوسط استان خواست تا براي دريافت اين تسهيلات هر چه سريعتر به اين سايت مراجعه و ثبت نام كنند.
وي بدون اشاره به سقف تسهيلات پرداختي و سهم مازندران مزيت پرداخت اين تسهيلات را براي واحدهاي صنعتي لحاظ نشدن چك برگشتي و مطالبات معوقه اين واحدها دانست.
محمدپور ميزان تسهيلات پيش بيني دولت تدبير و اميد براي احياء واحدهاي صنعتي را 160 هزار ميليارد ريال اعلام كرد و گفت : حدود هفت هزار و 500 بنگاه كوچك و متوسط در سطح كشور اين تسهيلات را پرداخت مي گيرند.
با احتساب هفت هزار و 500 واحد صنعتي برخوردار از اعتبار 160 هزار ميليارد ريالي سهم هر واحد به طور ميانگين دو ميليارد و 200 ميليون ريال خواهد شد.
مازندران دو هزار و 800 واحد توليدي و صنعتي دارد كه 60 هزار نفر در اين واحدها اشتغال دارند و به طور ميانگين 30 درصد از اين واحدها با با ركود مواجه اند كه 11 درصدشان در زمره واحدهاي صنعتي با اشتغال 50 تا 100 نفر دارند.
6982/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واحدهاي صنعتي با مشكل مالي مازندران تسهيلات يارانه اي مي گيرند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات