واحدهاي صنعتي با مشكل مالي مازندران تسهيلات يارانه اي مي گيرند

محمد محمدپورعمران يكشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت كه دولت تدبير و اميد براي كمك به اين واحدهاي صنعتي پنج درصد از نرخ سود تسهيلات را در قالب يارانه پرداخت مي كند.
وي افزود : اين تسهيلات به واحدهاي توليدي و صنعتي كوچك و متوسط تا سقف 100 كارگر پرداخت مي شود و اين واحدها براي دريافت سرمايه درگردش وثابت بايد به سايت بهين ياب مراجعه كنند.
دبير شوراي توسعه صادرات مازندران از بنگاه هاي كوچك و متوسط استان خواست تا براي دريافت اين تسهيلات هر چه سريعتر به اين سايت مراجعه و ثبت نام كنند.
وي بدون اشاره به سقف تسهيلات پرداختي و سهم مازندران مزيت پرداخت اين تسهيلات را براي واحدهاي صنعتي لحاظ نشدن چك برگشتي و مطالبات معوقه اين واحدها دانست.
محمدپور ميزان تسهيلات پيش بيني دولت تدبير و اميد براي احياء واحدهاي صنعتي را 160 هزار ميليارد ريال اعلام كرد و گفت : حدود هفت هزار و 500 بنگاه كوچك و متوسط در سطح كشور اين تسهيلات را پرداخت مي گيرند.
با احتساب هفت هزار و 500 واحد صنعتي برخوردار از اعتبار 160 هزار ميليارد ريالي سهم هر واحد به طور ميانگين دو ميليارد و 200 ميليون ريال خواهد شد.
مازندران دو هزار و 800 واحد توليدي و صنعتي دارد كه 60 هزار نفر در اين واحدها اشتغال دارند و به طور ميانگين 30 درصد از اين واحدها با با ركود مواجه اند كه 11 درصدشان در زمره واحدهاي صنعتي با اشتغال 50 تا 100 نفر دارند.
6982/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واحدهاي صنعتي با مشكل مالي مازندران تسهيلات يارانه اي مي گيرند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X