درخواست برای نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان

درخواست برای نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان

مهر/ انجمن حقوق بین الملل ایران خواستار نامگذاری یکی از معابر، بوستان ها و یا میادین شهر تهران به نام پدر علم حقوق ایران شد.

انجمن حقوق بین الملل ایران با تنظیم ارسال نامه ای به شورای شهر تهران خواستار نامگذاری یکی از خیابان ها و یا میادین شهر تهران به نام پدر علم حقوق ایران دکتر ناصر کاتوزیان شد.

در این نامه که توسط مهدی مقسومی دبیر هیات موسس انجمن تهیه و ارسال شده است با اشاره به خدمات استاد کاتوزیان به جامعه حقوقی کشور و تالیف بیش از 50 جلد کتاب توسط ایشان و نقش ایشان در تهیه و تدوین پیش نویس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از ریاست محترم شورای شهر تهران مهندس چمران درخواست شده است تا با اتخاذ تدبیری شایسته یاد و خاطره این چهره ارزشمند علمی کشور زنده نگهداشته شود.

در این نامه به استناد بنده 24 ماده 76 قانون تشکلات و وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور به شورای شهر تهران پیشنهاد شده است تا با هدف پاسداشت خدمات علمی پدر علم حقوق ایران ، اقدام به نامگذاری یکی از معابر اصلی یا بوستان ها یا میادین شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان کند و تندیس وی را در مکان نامگذاری شده نصب نماید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست برای نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات