درخواست برای نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان

درخواست برای نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان

مهر/ انجمن حقوق بین الملل ایران خواستار نامگذاری یکی از معابر، بوستان ها و یا میادین شهر تهران به نام پدر علم حقوق ایران شد.

انجمن حقوق بین الملل ایران با تنظیم ارسال نامه ای به شورای شهر تهران خواستار نامگذاری یکی از خیابان ها و یا میادین شهر تهران به نام پدر علم حقوق ایران دکتر ناصر کاتوزیان شد.

در این نامه که توسط مهدی مقسومی دبیر هیات موسس انجمن تهیه و ارسال شده است با اشاره به خدمات استاد کاتوزیان به جامعه حقوقی کشور و تالیف بیش از 50 جلد کتاب توسط ایشان و نقش ایشان در تهیه و تدوین پیش نویس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از ریاست محترم شورای شهر تهران مهندس چمران درخواست شده است تا با اتخاذ تدبیری شایسته یاد و خاطره این چهره ارزشمند علمی کشور زنده نگهداشته شود.

در این نامه به استناد بنده 24 ماده 76 قانون تشکلات و وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور به شورای شهر تهران پیشنهاد شده است تا با هدف پاسداشت خدمات علمی پدر علم حقوق ایران ، اقدام به نامگذاری یکی از معابر اصلی یا بوستان ها یا میادین شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان کند و تندیس وی را در مکان نامگذاری شده نصب نماید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست برای نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام دکتر ناصر کاتوزیان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X