دادستان عمومی و انقلاب اصفهان: ضرب و شتم طلبه جوان یک نزاع معمولی بود/ پیگیری این پرونده مربوط به حوزه قضایی خمینی شهر است

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان: ضرب و شتم طلبه جوان یک نزاع معمولی بود/ پیگیری این پرونده مربوط به حوزه قضایی خمینی شهر است

فارس/ دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: طلبه جوانی که روز گذشته مورد ضرب و شتم عده ای قرار گرفت، بدون لباس روحانیت بود و در واقع درگیری او یک نزاع معمولی بوده است.

حسن رحیمی امروز پیرامون حادثه ضرب و شتم طلبه روحانی در یکی از محلات خیابان کهندژ اظهار کرد: پیگیری‌های لازم را در راستای این حادثه انجام دادم و این حادثه در حوزه قضایی اصفهان نبوده و در حوزه قضایی خمینی‌شهر به وقوع پیوسته است.

وی با اشاره به دلیل وقوع این حادثه اضافه کرد: به دنبال پیگیری‌هایی که انجام دادیم به این موضوع رسیدیم که جریان از این قرار بوده است که چند نفر موتور‌سوار در یکی از کوچه‌های خیابان کهندژ ویراژ می‌داده‌اند که یکی از صاحبخانه‌های این کوچه به این موضوع معترض می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان تصریح کرد: به دنبال این موضوع سر و صدایی بین این فرد با موتور‌سواران ایجاد می‌شود، یک نفر روحانی سر و صدا را می‌شوند و با لباس شخصی وارد صحنه می‌شود و به دنبال این موضوع یک درگیری بین این فرد با موتور‌سواران پیش می‌آید که این افراد با قمه و قداره با این فرد روحانی درگیر می‌شوند.

وی ادامه داد: البته این درگیری یک نزاع معمولی بوده است.
رحیمی افزود: در حال حاضر یکی از ضاربان این روحانی در باز‌داشت موقت به سر می‌برد و دو نفر دیگر نیز متواری هستند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دادستان عمومی و انقلاب اصفهان: ضرب و شتم طلبه جوان یک نزاع معمولی بود/ پیگیری این پرونده مربوط به حوزه قضایی خمینی شهر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X