کی روش: امیدوارم باعث غرور و سربلندی ایران شوم

کی روش: امیدوارم باعث غرور و سربلندی ایران شوم

ایرنا/ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درجام جهانی 2014 پیش از تمدید قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران گفت: امیدوارم با تیم ملی فوتبال ایران بتوانم موجب سربلندی و غرور ایرانی ها شوم.
کی روش درنشست خبری خود در آکادمی ملی فوتبال با تشکر ازاصحاب رسانه به خاطر تمامی حمایت ها اظهار کرد: ازعلی کفاشیان و اعضای هیات رئیسه به خاطر اعتماد دوباره ای که به من داشتند نیز قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: امیدوارم دراین مسیر باعث غرور و سربلندی فوتبالدوستان ایران شویم.دورانی که پشت سرگذاشتیم سخت بود و دستاورد ما به راحتی کسب نشد و بطور یقین در مرحله جدید می توانیم با برنامه ریزی مناسب باعث سربلندی فوتبال ایران شویم.
کی روش امروز قرارداد 4ساله خود را با فدراسیون فوتبال ایران برای سرمربیگری تیم ملی تمدید کرد.
وی با تاکید براینکه تعهد کامل خودش را به تیم ملی فوتبال ایران اعلام می کند گفت: امیدوارم با عنایت خداوند در آینده باعث شادمانی مردم شویم و تلاش برای تیم ملی ایران را وظیفه خود می دانم.
وی افزود: امیدوارم بتوانیم با اتحاد کامل، اتحادی که لازمه آن دست به دست دادن همه ما است بازیکنان، مربیان و همه کسانیکه در فوتبال ایران نقش دارند بتوانیم در آینده نزدیک در جام ملت های آسیا مقابل رقبای خود نتایج خوبی کسب کنیم. 
کی روش پس از این صحبت ها دست علی کفاشیان را به نشانه اتحاد فشرد و او را در آغوش گرفت.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر نحوه انتخاب دستیاران ایرانی، گفت: 
درباره دستیاران ایرانی نیاز به صحبت های تکمیلی من و کفاشیان است و پس ازموافقت رییس فدراسیون به صورت رسمی نام دستیاران ایرانی را اعلام خواهیم کرد. 
کی روش افزود: در این خصوص به توافق رسیده ایم تا بهترین تصمیم را برای تیم ملی اتخاذ کنیم. 
وی درخصوص اینکه پس از جام جهانی صحبت از موفقیت در جام ملت های آسیا را مطرح کرده است عنوان کرد: در تمامی نقاط دنیا قضاوت درباره فوتبال براساس نتایجی است که به دست می آید. برای آینده تیم ملی باید به این فکر کنیم که چه نتیجه ای در ذهن داریم، چراکه موفقیت فقط نتیجه پایانی دیدارها نیست. 
کی روش گفت: فکر می کنم با مراحل آماده سازی که قبل از جام جهانی طی کردیم توانستیم ثابت کنیم توان بالایی داریم و حالا می خواهیم راه خود راادامه دهیم. 
وی افزود:درجام جهانی برابر 3تیم از بهترین های دنیا بازی کردیم و به طور یقین باید درحال حاضر سطح خود را بالا ببریم تا برابرحریفان آسیایی خود در جام ملت های آسیا به نتایج خوبی برسیم. 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: فکر می کنم هدف و انگیزه ای که در فدراسیون فوتبال وجود دارد، ارتقا بخشیدن به تمامی سطوح فوتبال کشور در آینده ای نزدیک است تا کیفیت تمرینات، بازیکنان و مربیان بالاتر رود. 
وی در مورد هدف گذاری خود گفت : فکر می کنم پس از چهار سال مرا شناخته باشید و می دانید که اهل قول و قرار گذاشتن نیستم. کاری که انجام می دهم این است که با تعهد دوباره و سختکوشی به اهداف خود برسیم. 
کی روش ادامه داد: بعد از جام جهانی اعلام کردم که اگر برنامه مدون داشته و تیم را خوب آماده کنیم،توانایی این راداریم که درجام ملت های آسیا سکونشین باشیم. دراین راستا هدف اول این است که برنامه آماده سازی خوبی داشته باشیم و با افتخار برای هواداران در جام ملت های آسیا شرکت کنیم. 
وی ادامه داد: هدف دوم ما که ساده و شفاف است، صعود به جام جهانی و در ادامه بالا آمدن از گروه است. 
کی روش در مورد برنامه های آماده سازی تیم ملی گفت: تمام برنامه های ما آماده است اما اینکه به مرحله عمل برسد هنوز قطعی نشده است. 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور سید مهدی رحمتی جوابی نداد و مدیر رسانه ای تیم ملی نیز خواست تا در مورد اشخاص سوال نشود.
وی درپاسخ به سوال خبرنگاری مبنی برنحوه انتخاب دستیاران ایرانی،گفت:در باره دستیاران ایرانی نیاز به صحبت های تکمیلی من و کفاشیان است و پس از موافقت رییس فدراسیون به صورت رسمی نام دستیاران ایرانی را اعلام خواهیم کرد. 
کی روش افزود:در این خصوص به توافق رسیده ایم تا بهترین تصمیم را برای تیم ملی اتخاذ کنیم. 
وی درخصوص اینکه پس ازجام جهانی صحبت از موفقیت در جام ملت های آسیا را مطرح کرده است عنوان کرد:درتمامی نقاط دنیا قضاوت درباره فوتبال براساس نتایجی است که به دست می آید. برای آینده تیم ملی باید به این فکر کنیم که چه نتیجه ای در ذهن داریم، چراکه موفقیت فقط نتیجه پایانی دیدارها نیست. 
کی روش گفت: فکر می کنم با مراحل آماده سازی که قبل از جام جهانی طی کردیم توانستیم ثابت کنیم که توان بالایی داریم و حالا میخواهیم تداوم خود را ادامه دهیم. 
وی افزود: در جام جهانی برابر 3 تیم از بهترین های دنیا بازی کردیم و به طور یقین باید در حال حاضر سطح خود را بالا ببریم تا برابر حریفان آسیایی خود در جام ملت های آسیا به نتایج خوبی برسیم. 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: فکر می کنم هدف و انگیزه ای که در فدراسیون فوتبال وجود دارد، ارتقا بخشیدن به تمامی سطوح فوتبال کشور در آینده ای نزدیک است تا کیفیت تمرینات، بازیکنان و مربیان بالاتر رود. 
وی در مورد هدف گذاری خود گفت: فکر می کنم پس از چهار سال مرا شناخته باشید و می دانید که اهل قول و قرار گذاشتن نیستم. کاری که انجام می دهم این است که با تعهد دوباره و سختکوشی به اهداف خود برسیم . 
کی روش ادامه داد: بعد از جام جهانی اعلام کردم که اگر برنامه مدون داشته و تیم راخوب آماده کنیم،توانایی این را داریم که درجام ملت های آسیا سکونشین باشیم. در این راستا هدف اول این است که برنامه آماده سازی خوبی داشته باشیم و باافتخار برای هواداران در جام ملت های آسیا شرکت کنیم. 
وی ادامه داد: هدف دوم ما که ساده و شفاف است، صعود به جام جهانی و در ادامه بالا آمدن از گروه است. 
کی روش در مورد برنامه های آماده سازی تیم ملی گفت: تمام برنامه های ما آماده است اما اینکه به مرحله عمل برسد هنوز قطعی نشده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کی روش: امیدوارم باعث غرور و سربلندی ایران شوم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X