سجادی: پاداش قهرمانان براساس آئین نامه توزیع شد

سجادی: پاداش قهرمانان براساس آئین نامه توزیع شد

ایسنا/ معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان می گوید آئین نامه نظام و تسهیلات پاداش قهرمانی یک روند هوشمند و عادلانه برای قدردانی از تلاش قهرمانان ایران است.نصرالله سجادی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در مورد نحوه پاداش دادن به قهرمانان ایران در مسابقات مختلف پاسخ داد.معاون قهرمانی در مورد تدوین این نظام نامه گفت: هدف این آئین نامه ارج نهادن به تلاش ورزشکاران و کادر فنی بوده است به طوری که هم بوی تقدیر بدهد و هم تلاش جمعی را سپاسگذاری کند و البته برای جوانان برومند ایران هم ایجاد انگیزه کند. برای همین و به جهت حساسیتی که وجود دارد، ساز و کاری هوشمند و عادلانه طراحی شده است.معاون وزیر ورزش و جوانان درباره ساختار این نظام نامه و پاسخگو بودن آن افزود: این آئین نامه در 37 ماده و 73 تبصره و 25 جدول توسط کمیته تخصصی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تهیه شده و به تصویب جناب وزیر هم رسیده و لازم الاجراست.
سجادی گفت: در این نظام نامه پاداش، تسهیلات مشمولین آئین نامه نظیر ورزشکار، کادر فنی، کادر پشتیبانی، سرپرست و داوران در آن تعریف و مشخص شده است و شرایط احراز پاداش و سطح بندی رشته ها در رده بندی های سنی مختلف کاملا روشن است و جای ابهامی برای کسی باقی نمی گذارد.
معاون امور قهرمانی درباره میزان پاداش قهرمانان در بازی های آسیایی و پارآسیایی کره جنوبی گفت: تمامی این موارد به طور مشخص تعریف شده و جوایز و پاداش ها برای ورزشکاران، مربیان و کادر اجرایی در رشته های انفرادی و تیمی و حتی رکورد شکنی قهرمانان تعیین شده است.سجادی در پایان با اشاره به تسهیلات این نظام نامه گفت: ادامه تحصیل در دانشگاه ها، خدمت سربازی، اشتغال به کار، دریافت زمین، عضویت در صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و همینطور تسهیلات المپین ها از جمله موارد مهم پیش بینی شده در آئین نامه نظام تسهیلات پاداش قهرمانی است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سجادی: پاداش قهرمانان براساس آئین نامه توزیع شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X