طنز/ تلاش پراید برای پناهنده شدن!

طنز/ تلاش پراید برای پناهنده شدن!

نورنیوز/ من پراید کیا با بیش از بیست و چند سال سابقه تولید و قابلیت اشتغال زایی قابل توجه در کشور ایران ، به دلیل نبود امنیت جانی از طرف مافیای قدرت و دلالای بزرگ وارد کننده خودرو و بعضی از نماینده های مجلس و نداشتن آینده ای روشن در کشور تولید کننده خودم تقاضای پناهندگی به کشور شما را دارم. از بد روزگار بعد از سالها خدمت رسانی به مردم و بدست آوردن جایزه بزرگ اشتغال زایی و رضایت مشتری ، با توجه به اینکه کیفیتم از جانب کارخانه مثل قبل رضایت بخش و همچنین بر تعداد آپشن های مورد نیازم اضافه هم شده ( کیسه هوا – ترمز ضد قفل – موتورهای جدید و ... ) به محض بالا رفتن قیمتم با توجه به تورم و افزایش قیمت مواد اولیه ساخت و تولید و رای و نظر کارشناس های شورای رقابت مورد بی مهری و حمله ناجوانمردانه از طرف وارد کننده های خودروهای گرانقیمت خارجی و برخی از نماینده های مجلس ایران قرار گرفتم و کارو را تا اونجایی پیش بردن که منو دزدیده و مورد شکنجه های دردآوری قرار دادن که عکس های تایید کننده این ادعای من ضمیمه میشود !! و حتی نماینده های مجلس وزیر صنایع رو که به هواخواهی به جا و به حق از خودروساز های داخلی حرف هایی زده بود رو تهدید به استیضاح و برکناری از قدرت کردن و مدعی شدند که قیمت تموم شده من چیزی حدود ۱۳ میلیونه نه ۲۰ میلیون و ظاهرا فراموش کردن که یک کارخونه برای تولید خودرو فقط قطعات و مواد اولیه مصرف نمی کنه بلکه هزینه پرسنل ، آب ، برق ، گاز ، مالیات و خیلی چیزهای تحمیلی دیگه هم در تعیین قیمت خودرو نقش دارن .

در ایران مافیای واردات خودرو دست به دست هم دادن تا با ورشکسته کردن خودروسازای داخلی مانع از رشد و توسعه و رونق اقتصادی دولت و کشور بشن و با افزایش بی رویه واردات خودروهای خارجی و گرونقیمت سودهای زیادی رو به جیب زدن و دست مزد خدمت بعضی از عوامل پشت پرده رو هم نقدا پرداخت کردند.

در ایران برخی از نماینده های خاص مجلسش ورود ۷۰ هزار خودروی خارجی و خروج میلیاردها دلار ارز از کشور و همچنین خوش خدمتی برای ایجاد شغل و کار بیگانه ها رو ضایع کردن حقوق مردم نمی دونند اما برعکس بالا رفتن قیمت خودروهای تولید داخل رو از طرف خودروسازهایی که سالهاست چراغ خونه هزاران نفر رو با اشتغال زایی روشن نگه داشتن رو خیانت به مردم و ضایع کردن حقوق شهروندی و قابل پیگیری می دونند!

در ایران دولت جدید با توجه به شرایط بد اقتصادی خودرو سازای داخلی آبرو داری میکنه ولی مافیای قدرت از خودروسازای داخلی آبرو بری می کنند. در ایران در این سالهای تحریم خودروسازای داخلی خون دل خوردن اما مافیای وارد کننده خودروی خارجی در تیرماه امسال جشن بزرگ پول دار شدنشون رو برگزار کردند. تازه وارد کننده های خودرو هم با افتخار اعلام کردن که تا آخر امسال ۱۰۰ هزار خودروی لوکس دیگه رو وارد کشور می کنند و این یعنی روحم شاد و یادم گرامی!

خلاصه اینکه در ایران نماینده های مجلسشون به جای اینکه سعی کنن مشکلات اقتصادی مردم حل بشه و با وارد کننده های پولدار مبارزه کنن ، زورشون به خودروسازها رسیده و اونا رو مجبور به پایین آوردن بی انصافانه قیمت خودرو ها کردند. در آخر هم التماس میکنم به داد من برسید و منو پناهنده کنید.

وقتی خوندن این تقاضای پناهندگی تموم شد بغض گلوم رو گرفت و تصمیم گرفتم خودمم پناهنده بشم اما هر چی فکر کردم دیدم فعلا بهونه موجهی ندارم و بهتره ببینم این جناب پراید عزیز ما پناهنده می شه یا نه؟!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طنز/ تلاش پراید برای پناهنده شدن!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X