چه نوع گوشواره‌هایی گوش شما را آویزان می‌کنند؟

چه نوع گوشواره‌هایی گوش شما را آویزان می‌کنند؟

سرخاب سفیداب/ آویزان شدن نرمه‌ی گوش، یک عارضه‌ی جانبی آزار دهنده و ناخوشایند است که بدلیل استفاده‌ی طولانی مدت از بعضی گوشواره‌ها اتفاق می‌افتد. اگر عاشق زیور آلات هستید، ولی دوست ندارید نرمه‌ی گوشتان کشیده شود، بدنبال گوشواره ای باشید که شیک باشد، اما فشار زیادی به نرمه‌ی گوشتان وارد نکند.

گوشواره های سنگین
هرچه گوشواره سنگین تر باشد، احتمال کشیده شدن گوش بیشتر است. آویزان شدن نرمه‌ی گوش با گذشت زمان ایجاد می‌شود و در خانم‌هایی که بطور مکرر از گوشواره‌های سنگین استفاده می‌کنند، بیشتر رخ می‌دهد. ضخامت نرمه‌ی گوش شما نیز تعیین کننده‌ی میزان تأثیر گوشواره بر گوش شماست.

گوشواره هایی که سگک پشت آنها ساخت بدی دارد
گوشواره‌ها تنها دلیل آویزان شدن نرمه‌ی گوش نیستند. سگک پشت گوشواره نیز نقش مهمی دارد. گوش شما به تکیه گاه نیاز دارد، مخصوصا اگر در حال استفاده از گوشواره‌های سنگین باشید.
سگک‌هایی که نازک و باریک ترند، تکیه گاه کافی را برای گوش فراهم نمی‌کنند. اگر گوشواره‌های شما سگک پشت شل و سستی دارد، سری به جواهر فروشی یا داروخانه بزنید و یک جفت سگک محکم‌تر بخرید. هرچه بزرگتر باشد، بهتر است.

استفاده از گوشواره هنگام خواب
وقتی که به خانه رسیدید، گوشواره‌هایتان را از گوشتان در بیاورید. هرچه گوشواره بیشتر در گوشتان باشد، احتمال آویزان شدن نرمه‌ی گوشتان بیشتر است. به گوشهایتان استراحت دهید و قبل از اینکه بخوابید گوشواره‌ها را در بیاورید. درحقیقت، بهترین کار این است که به محض رسیدن به خانه،گوشواره‌هایتان را در بیاورید، مخصوصا اگر سنگین هستند.

استفاده از گوشواره‌های مناسب
استفاده‌ی گهگاه از گوشواره‌های سنگین، مسئله‌ی زیاد مهمی نیست. اما بطور کلی بهتر است گوشواره‌هایی استفاده کنید که فشار زیادی روی نرمه‌ی گوشتان وارد نکند. اگر گوشواره‌های بلند دوست دارید، گوشواره‌ای که از مواد سبک‌تر مانند پلاستیک ساخته شده است را امتحان کنید. در اینصورت بدون اینکه نرمه‌ی گوشتان کشیده شود، به ظاهر مورد نظرتان خواهید رسید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چه نوع گوشواره‌هایی گوش شما را آویزان می‌کنند؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X