كشف بیش از 86 درصد پرونده های قتل توسط پلیس

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود منفرد موضوع سرقت را یكی از اولویت های پلیس آگاهی در سال 94 عنوان كرد و افزود: با تشكیل قرارگاه مبارزه با سرقت در اواخر سال 93 و نیز تاكیدات فرمانده نیروی انتظامی، این قرارگاه به كار خود با قوت ادامه داد؛ با توجه به حضور پلیس های تخصصی و نقش موثر آنها، اقدامات مثبتی در امر پیشگیری از جرم سرقت انجام شد.
وی با اشاره به ماموریت های مختلف پلیس آگاهی ناجا، گفت: در سال جدید، دو موضوع مهم و مورد تاكید مقام معظم رهبری و فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر استرداد اموال مسروقه به مالباختگان و جلب رضایت آنها و نیز مبارزه با شبكه های قاچاق در اولویت ماموریت های پلیس آگاهی ناجا قرار گرفت.
منفرد ادامه داد: ادامه كار قرارگاه سرقت و پیشگیری از رشد این جرم دركشور و نیز مبارزه با قاچاق كالا و ارز همچنان در سال 95 در دستور كار این پلیس است.
وی تصریح كرد: با توجه به گستردگی ماموریت پلیس آگاهی، هیچ ماموریتی به فراموشی سپرده نمی شود و همه به موازات یكدیگر باید انجام شود.
جانشین رئیس پلیس دو موضوع مهم و مورد تاكید مقام معظم رهبری و فرمانده ناجا مبنی بر استرداد اموال مسروقه به مال باختگان و مبارزه با شبكه های قاچاق را از اولویت های مهم این پلیس در سال جاری اعلام كرد.
اجتمام01)9105** 1418

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كشف بیش از 86 درصد پرونده های قتل توسط پلیس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X