نتیجه مطلوبی از تسهیلات اشتغالزایی زود بازده حاصل نشده است

نعمت الله ترکی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش مجموعه دولت برای کاهش معضلات ناشی از بیکاری و اتخاذ تدابیر موثر برای ایجاد فرصت های شغلی هر چه بیشتر در آینده،اظهار داشت:پیش از این، تسهیلاتی به عنوان اشتغالزایی و بصورت زود بازده تعریف و مدنظر قرارگرفت که به تدریج به این جمع بندی رسیدیم که این امر با موفقیت چندان قابل توجهی در عرصه اشتغالزایی فردی همراه نبوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران افزود: در حال حاضر رویکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی، به تسهیلات حوزه صنعت و کشاورزی متمرکز شده و تلاش می کنیم تسهیلات موجود را به این سمت و سو سوق دهیم.

ترکی گفت:یکی از اقداماتی که مد نظر قرارگرفته به تزریق دو هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش و ثابت در واحدهای تولیدی و زراعی بازمی گردد که با تحقق آن می توان به دستاوردهای قابل توجهی نائل شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران عنوان کرد:تلاش می شود تقویت امر اشتغالزایی را بواسطه اتکا به دو بانک صنعت،معدن و کشاورزی و سهمی که از صندوق توسعه ملی در نظر گرفته می شود،محقق کنیم.

وی افزود:به نظر می رسد هر آنچه تسهیلات به سمت تعاونی ها هدایت شود،اثر بخشی بیشتری حاصل خواهد شد.

ترکی یادآور شد:امید آن داریم در سالی که از سوی رهبری معظم انقلاب،به نام سال اقتصاد مقاومتی مزین شده،با تحقق سیاست های تدوین و تنظیم شده و با گام هایی عملیاتی که برداشته می شود،مشکلات عرصه اشتغالزایی و برخی موانع پیش روی توسعه اقتصادی این استان با سرعت و شتاب هر چه بیشتری رفع و هموار شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نتیجه مطلوبی از تسهیلات اشتغالزایی زود بازده حاصل نشده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X