۱۰۰ نفر از فرهنگیان ملارد به استان های همجوار منتقل شده اند

محمد قادری تفرشی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش حائز اهمیت نیروی انسانی در پیشبرد اهداف تعیین شده، اظهار داشت:یکی از درخواست هایی که در هر منطقه آموزشی امکان طرح و بروز آن وجود دارد، به موضوع انتقال فرهنگیان معطوف می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد افزود:تلاش داشتیم تا شرایط بگونه ای فراهم شود که معلمان و فرهنگیان فعال در این شهرستان با میل و رغبت و کشش روحی و روانی به موقعیت جغرافیایی محل تدریس خود، امر تربیت و آموزش را اجرایی و عملیاتی کنند.

تفرشی گفت:به همین دلیل با بسیاری از درخواست های انتقال فرهنگیان به استان های همجوار موافقت شد، زیرا از نظر آموزش و پرورش، اجبار برای حضور نیروی فرهنگی در یک مکان جغرافیایی خاص، بازدهی آموزشی را تحت الشعاع قرار دهد.

مدیر آموزش و پرورش ملارد عنوان کرد:با عنایت به این سیاست در طول یکسال گذشته با انتقال بیش از ۱۰۰ فرهنگی به استان همجوار موافقت شد.

وی افزود: در شرایط فعلی امکان حصول چنین موافقت هایی وجود ندارد، زیرا در این بخش با محدودیت های شدیدی مواجه هستیم و استمرار روند انتقال مربیان و معلمان، وضعیت علمی و آموزشی مدارس را تحت الشعاع قرار می دهد.

قادری تفرشی گفت:عمده ترین مشکل آموزش و پرورشدر بخش نیروی انسانی به مقطع ابتدایی باز می گردد و برای مدیریت این امر، سیاست حفظ نیرو را مدنظر قرار داده ایم.

مدیر آموزش و پرورش ملاردعنوان کرد:تنها در شرایط خاص و استثنایی و در صورت موافقت اداره کل، امکان تحقق چنین امری فراهم خواهد شد.

وی یادآور شد:با عنایت به تحصیل تعدادی از دانشجویان فر هنگی در پردیس فرهنگیان، از مهرماه سال جاری بخشی از کمبودهای موجود در مقطع ابتدایی از این محل پوشش داده می شود تا امر خطیرآموزش در مدارس این شهرستان همچون گذشته به نحو شایسته ای استمرار یابد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۰۰ نفر از فرهنگیان ملارد به استان های همجوار منتقل شده اند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X