۱۵ فروشندگی سموم غیر مجاز در کرمان پلمب شد

به گزارش خبرنگار مهر، محسن کمال الدینی یکشنبه شب در کارگروه نهاده های کشاورزی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: با تلاش هایی که مسئولین ذیربط داشته اند رفسنجان از شهرستانهای پیشرو در زمینه ساماندهی فروشندگی های نهاده های کشاورزی غیر مجاز در استان است.

وی افزود: با تفاهمنامه ای با اماکن عمومی در خصوص برخورد با فروشگاههای کود و سم غیر مجاز امضا شده است این کار شهرستان به شهرستان در حال اجرا است.

کمال الدینی تصریح کرد: در سال گذشته در شهرستان کرمان ۸۵ مورد بازدید از فروشگاههای کود و سم به عمل آمده که ۱۵ مورد آن پلمپ شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان رفسنجان بازدیدها در این قالب به تازگی شروع شده و در شهرستان زرند نیز ۴۲ مورد بازدید از این فروشندگی ها انجام شده که ۱۵ مورد پلمپ شده است.

رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان تصریح کرد: به دلیل اینکه شهرستان رفسنجان شهرستانی باغی و تک محصول است بالطبع احتمال تخلفات در این حوزه گسترده تر از بسیاری از شهرستانهای استان است.

کمال الدینی همچنین به طرح کاداستر اراضی کشاورزی در استان اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح تمام اراضی کشاورزان باید GPS زده و مختصات جغرافیایی آنها مشخص شود و برای اخذ سند به اداره ثبت املاک معرفی می شوند که مناقصه این طرح انجام و شرکت پیمانکارش مشخص شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۵ فروشندگی سموم غیر مجاز در کرمان پلمب شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X