قهرمانی سوارکار نهاوندی در مسابقات کورس بهاره

وحید برقعی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به درخشش سوارکار نهاوندی در مسابقات کورس بهاره اظهار داشت: هفتمین دوره مسابقات سوارکاری کورس بهاره با حضور سوارکارانی از پنج استان غرب کشور و در مسافت یک کیلومتر در گودین شهرستان کنگاور برگزار شد.

وی افزود: این رقابت‌ها در پنج کورس برگزار و در گروه اول یک نفر قهرمان شد و مقام اول به اسب سیسیناز با چابک‌سواری محمد خوش‌کام رسید.

رئیس هیئت سوارکاری استان همدان با اشاره به وضعیت سوارکار نهاوندی نیز گفت: در گروه دوم نیز مقام اول به اسب نیلگون و با چابک‌سواری قاسم نجف پور از نهاوند رسید.

برقعی عنوان کرد: همچنین اسب آینام با مالکیت و چابک‌سواری محمد خوش‌کام دوم و مقام سوم نیز به اسب کوهیال شجاع با چابک‌سواری عرفان قائدی رسید.

وی با اشاره به پتانسیل سوارکاران استان همدان بیان کرد: در ۲۲ سال گذشته سابقه نداشته که سوارکاران همدانی به مسابقه‌ای بروند و دست‌خالی از این مسابقات برگردند و صاحب‌مقامی نشوند.

رئیس هیئت سوارکاری استان همدان یادآور شد: در سال‌های گذشته سرمایه‌گذاری زیادی روی این ورزش در همدان صورت گرفته و بخش خصوصی از هیچ تلاشی برای توسعه این ورزش فروگذار نبوده است.

رئیس هیئت سوارکاری همدان عنوان کرد: ورزش سوارکاری همدان در سطح کشور مطرح است و درسال های اخیر سوارکاران زبده‌ای آموزش‌دیده و به ورزش سوارکاری کشور معرفی‌شده‌اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قهرمانی سوارکار نهاوندی در مسابقات کورس بهاره» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X