انتخابات انجمن قطعه‌سازان ابطال نشده است

انتخابات انجمن قطعه‌سازان ابطال نشده است

ایسنا/ در حالیکه عضو انجمن قطعه‌سازان امروز از ابطال انتخابات اخیر این انجمن از سوی دیوان عدالت اداری خبر داده بود، عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان این موضوع را رد می‌کند.
فرهاد به‌نیا، عضو پیشین هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران اظهار کرده بود:" انتخابات انجمن سازندگان قطعات خودرو به صورت شفاف برگزار نشده بود به همین دلیل براساس رأی 30 شهریور امسال دیوان عدالت اداری، این انتخابات باطل شد."
با این حال عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران این موضوع را رد کرده و می‌گوید که رای دیوان عدالت اداری مربوط به انتخابات نبوده است. محمدرضا نجفی‌منش در اظهار می‌کند: حکم اخیر دیوان عدالت اداری، حکم اولیه بوده و ربطی به انتخابات اخیر هیات مدیره نیز نداشته است.
وی با بیان اینکه یکی از اعضای این انجمن که در انتخابات اخیر رای نیاورده شکایتی را به دیوان عدالت اداری ارائه کرده بود، خاطرنشان کرد: در این زمینه حکم اولیه دیوان عدالت اداری مربوط به معرفی اعضای هیات مدیره علی‌البدل دوره قبل هیات مدیره انجمن بوده و ربطی به انتخابات اخیر ندارد.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران خاطرنشان می‌کند: وزارت کار به عنوان مرجع رسمی مربوطه، صحت انتخابات اخیر انجمن قطعه‌سازان را تائید کرده و آگهی رسمی آن نیز در روزنامه منتشر شده است بنابراین اعضای جدید هیات مدیره طبق قانون فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتخابات انجمن قطعه‌سازان ابطال نشده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X