نمی توان فقط بر چهره‌های نسل اول اصولگرا تکیه کرد

نمی توان فقط بر چهره‌های نسل اول اصولگرا تکیه کرد

مثلث/ متن پیش رو در مثلث منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

سید کمال الدین سجادی می گوید: نیروهای جوان مدنظر جبهه پیروان برای انتخابات مجلس دقیقا منطبق با نیروهای معرفی شده از سوی این جبهه در انتخابات شورای شهر چهارم نخواهد بود.
متن گفت و گوی مثلث آنلاین با این چهره اصولگرا را در ادامه می خوانید:

17 ماه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی است، جبهه پایداری همچون دوره گذشته اصرار بر حمایت از نامزدهای اصلح و ناب سازی نیروهای اصولگرا در قدرت دارد، نظر شما درباره این رویکرد چیست؟

التزام به گفتمان انقلاب اسلامی، قانون اساسی، پیروی از ولایت فقیه، حرف شنوی از گروه های مرجع اصولگرا، تخصص، تعهد، سوابق اجرایی از جمله ویژگی هایی است که یک نامزد اصولگرا باید داشته باشد تا در فهرست بررسی برای حمایت شدن از جانب اردوگاه اصولگرایان قرار گیرد. از طرفی نمی توان واژه ناب را برای داوطلب نمایندگی مجلس به کار برد چون نامزد کامل وجود ندارد.

جبهه پیروان خط امام و رهبری رایزنی با سایر اضلاع اصولگرایی را برای انتخابات مجلس آغاز کرده یا هنوز مباحث را درون جبهه ای دنبال می کند؟

بحث ها درون گروهی است و هنوز جبهه پیروان اقدام عملی برای ورود رقابت سیاسی پیش رو انجام نداده اما معتقد است باید در قالب مکانیزمی همگرایی گروهای اصولگرا را پیگیری کرد وگرنه همین مجلس را هم از دست خواهند داد.

مکانیزم همان تشکیل جبهه متحد اصولگرایان خواهد بود؟

خیر جبهه متحد اصولگرایان براساس شرایط ادوار گذشته تشکیل شد حال آنکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری آرایش و اوضاع فضای سیاسی کشور تغییر کرد.

پس باید یک مکانیزم جدیدی برای همگرایی و وحدت اصولگرایان تعریف شود؟

مسلما همین طور است.

اما مولفه های این مکانیزم تعیین یا پیشنهاد نشده است؟

خیر.

جبهه پیروان مثل انتخابات ادوار گذشته مجلس یکسری نامزدهای مشخص و معینی را معرفی می کند یا همچون انتخابات شورای شهر تهران جوانگرایی و معرفی نامزدهای جوان را هم در دستور کار خود قرار می دهد؟

به نظر می رسد یک مقداری رویکرد در این دوره تفاوت با ادوار گذشته داشته باشد حتما به چهره های جدید و جوان توجه خواهد شد.

یعنی جبهه پیروان قدری در فهرست انتخاباتی خود جوانگرایی را لحاظ خواهد کرد؟

باید این طور باشد بالاخره در انتخاباتی که پیش می آید نمی شود فقط به نسل های اول تکیه داشت.

پس جبهه پیروان همان رویکرد شورای شهر را ادامه می دهد؟

باید نیروهای جوان معرفی تا مردم با چهره های جدید، متدین و متخصص آشنا شوند اما نیروهای جوان مدنظر جبهه پیروان برای انتخابات مجلس دقیقا منطبق با نیروهای معرفی شده از سوی این جبهه در انتخابات شورای شهر چهارم نخواهد بود چون فضا متفاوت است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمی توان فقط بر چهره‌های نسل اول اصولگرا تکیه کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X