افزایش وام خودرو، در صف شورای پول و اعتبار

افزایش وام خودرو، در صف شورای پول و اعتبار

ایلنا/ مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی با بیان این مطلب که افزایش وام خودرو به تصویب کمیسیون اعتباری بانک مرکزی رسیده است، گفت: این مهم هم اکنون جهت بررسی و تصمیم‌گیری در صف شورای پول و اعتبار است.
علی اصغر میرمحمدصادقی، مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در خصوص اینکه افزایش وام خودرو چه زمان ابلاغ خواهد شد؟، گفت: در کمیسیون اعتباری بانک مرکزی در مورد افزایش میزان وام خودرو تصمیم‌گیری شده است.

وی افزود: هم اکنون این طرح جهت بررسی و تصمیم‌گیری در صف انتظار شورای پول و اعتبار است که اگر این شورا با تصمیمات کمیسیون اعتباری بانک مرکزی موافقت کند افزایش وام را ابلاغ خواهیم کرد.
میرمحمد صادقی در خصوص زمان و میزان افزایش تسهیلات خودرو نیز گفت: طبق تصمیمات کمیسیون اعتباری افزایشی برای وام خوردرو در نظر گرفته شده است اما اخلاق حرفه‌ای اجازه نمی‌دهد قبل از قطعی شدن موضوع درباره جزییات صحبت شود.
گفتنی است میرمحمد صادقی اواخر سال گذشته از افزایش دو برابری وام خودرو خبر داده بود اما تا کنون این طرح شکل اجرایی به خود نگرفته است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش وام خودرو، در صف شورای پول و اعتبار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X