دانشگاه علوم پزشکی مشهد، رتبه دوم در مقالات پزشکی کشور

دانشگاه علوم پزشکی مشهد، رتبه دوم در مقالات پزشکی کشور

ایسنا/ کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه دوم در دو حوزه کنفرانس سالانه پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور شد.
به گزارش ایسنا، دکتر حمید رضا رحیمی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در این کنفرانس که با حضور دانشگاهها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه‌های "درصد حیطه مقالات دریافت شده از کل مقالات دریافتی" و "نسبت مقالات پذیرفته شده به مقالات ارسال شده در هر دانشگاه" پس از دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه دوم را کسب کرد.
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری و تربیت پژوهشگران در راستای دستیابی به اهداف سند چشم انداز توسعه علمی دانشگاه مهمترین برنامه کمیته تحقیقاتی دانشگاه به شمار می رود، خاطرنشان کرد: کسب عناوین برگزیده در پانزدهمین کنفرانس سالانه پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی، نتیجه دو سال حمایت قابل تحسین معاونت پژوهشی دانشگاه و سرپرست کمیته تحقیقات دانشجوی دانشگاه است.
این دانشجوی دکترای تخصصی پزشکی مولکولی با اشاره به اینکه سال گذشته نیز این کمیته موفق به کسب مقام نخست کشور در تعداد مقالات ارسالی شد، خاطرنشان کرد: هدف گذاری برای کسب عناوین برتر کشوری از سال گذشته در دانشگاه آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.
وی با قدردانی از تمامی دانشجویان فعال در عرصه تحقیقات و پژوهش اظهار امیدواری کرد: کسب این موفقیت نوید آینده‌ای روشن در راستای نقشه علمی دانشگاه باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه علوم پزشکی مشهد، رتبه دوم در مقالات پزشکی کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X