رویکرد نوین مهندسی پزشکی در حوزه بیماری‌های قلب و عروق

رویکرد نوین مهندسی پزشکی در حوزه بیماری‌های قلب و عروق

خبرخون/ کنفرانس "رویکرد نوین مهندسی پزشکی در حوزه بیماری های قلب و عروق" از سوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله (عج) در تاریخ 17 و 18 دی ماه سال جاری با همکاری مرکز تحقیقات آتروسکلرزیس و مرکز تحقیقات مهندسی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله برگزار می شود.
کنفرانس "رویکرد نوین مهندسی پزشکی در حوزه بیماری های قلب و عروق" از سوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله (عج) در تاریخ 17 و 18 دی ماه سال جاری با همکاری مرکز تحقیقات آتروسکلرزیس و مرکز تحقیقات مهندسی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله برگزار می شود.
این کنفرانس با هدف ایجاد ارتباطات موثر و فعال بین مراکز پژوهشی و دانشگاه در زمینه مهندسی پزشکی و انجمن های علمی تخصصی قلب و عروق کشور و بررسی توانمندی های بالقوه موجود در کشور در زمینه مهندسی پزشکی و تولید تجهیزات و وسایل پزشکی مرتبط با قلب و عروق و همچنین بررسی و شناخت نیازمندی های کشور در این زمینه در 17- 18 دی ماه 1393 همراه با امتیاز بازآموزی برگزار خواهد شد.
در این کنگره، روسای مراکز پژوهشی مرتبط، مسئولین انجمن های علمی تخصصی قلب و عروق، مسئولان کشوری و مشمولین، مهندسان و محققان فعال در زمینه های پژوهشی یا تولیدی و مراکز پژوهشی دارای توانمندی های بالقوه در این زمینه حضور خواهند داشت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رویکرد نوین مهندسی پزشکی در حوزه بیماری‌های قلب و عروق» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X