بافت مو مدل پیچ را بیاموزیم

 بافت مو مدل پیچ را بیاموزیم

چگونه/ ۱. برای بافت مو مدل پیچ اول باید موها را از وسط به دو دسته تقسیم کنید. سپس هر قسمت را شانه کنید تا صاف شود. اگر لازم بود برای حفظ صافی موها از موس استفاده کنید.

۲. یک دسته را با کلیپس ببندید تا آنها را از جلوی دست کنار نگه دارید.

۳. از سمت آزاد موها و از قسمت خط مو، یک دسته به ضخامت ۳ تا ۵ سانت جدا کنید و آن را به سه قسمت تقسیم کنید. قسمت سمت چپ را زیر قسمت وسط بیاورید و سفت بکشید. سپس قسمت سمت راست را زیر قسمتی که به تازگی به وسط آمده، بیاورید و سفت بکشید تا بافت فرانسوی را شروع کنید.

۴. یک قسمت ۴.۵ سانتی از سمت چپ موهایتان را بگیرید و کل آن را از زیر قسمت میانی رد کنید. در ادامه بافت مو مدل پیچ ، همین کار را با سمت راست هم انجام دهید. هر دفعه که موها را از زیر قسمت میانی رد می کنید، باید دسته های ۲.۵ سانتی به موها اضافه کنید به طوری که قسمت بافته شده به سرتان چسبیده باشد و از آن جدا نباشد. بافت مو مدل پیچ را ادامه دهید تا به پشت گردن برسید. با یک گل سر، قسمتی که فرانسوی بافته اید را محکم ببندید. این پروسه را روی سمت دیگر موهایتان هم انجام دهید.

۵.گل سرها را از هر دو قسمت بافته شده باز کنید و قسمت های نبافته را یکی کنید و آنها را شانه کنید تا صاف شوند.

۶. کل موهای نبافته را به سه قسمت تقسیم کنید. قسمت سمت چپ را روی قسمت میانی بیاورید و سپس قسمت سمت راست را روی قسمت میانی بیاورید تا به پایین موها برسید. (همان کاری که برای بافت انگلیسی انجام می دهید) انتهای موهایتان را که حالا به صورت پیچی بافته شده است، با یک گل سر ببندید. در صورت لزوم، روی موهایتان اسپری بزنید تا ثابت بماند.

نکات و هشدارها
برای مهمانی، بعد از انجام بافت مو مدل پیچ ، با اضافه کردن روبان، پاپیون یا شانه موهایتان را تزئین کنید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « بافت مو مدل پیچ را بیاموزیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X