وقتی آزمون شیمی داشتیم

وقتی آزمون شیمی داشتیم

وبلاگ هوپا/ چهار تن از بهترین دانشجویان شیمی آزمون پایانی را پیش رو دارند. همه خود را خوب برای آزمون فردا آماده کرده بودند؛ بر آن می شوند که شب پیش از آزمون جشنی بپا کنند و دیگر به آزمون نیاندیشند. پیش آمد، آنچه نباید پیش می آمد، هر چهار تن خوابشان برد و نتوانستند بهنگام سر آزمون باشند.
آنها چون می‌دانستند که دانشجویان درخشانی هستند و نزد استاد گرامی‌اند، خواستند با بهانه ای از استاد شانسی برای آزمونی دیگر بگیرند. آنها بهانه کلاسیک پنچری ماشین را به میان آوردند و گفتند که خودروشان پنچر شد و نتوانستند بهنگام برسند. پرُفِسور می پذیرید، ولی می گوید که باید هم اکنون آزمون را برای شما چهار تن برگزار کنیم. استاد آنها را در چهار اتاق جداگانه می نشاند و برگه پرسش های شیمی را پخش می کند، نخست برگ نخست و پرسش یکم:
پرسش ١ (۴۰ نمره از ١۰۰ نمره):
پایه کار و ساختار "جدول تناوبی" را توضیح دهید.
هر چهار تن به خود می گویند، چه آسان! با شادمانی و شور به پرسش پاسخ می دهند.
برگ دوم، پرسش دوم پخش می شود:
پرسش ٢ (۶۰ نمره از ١۰۰ نمره):
کدام چرخ خودرو شما امروز پنچر شد؟
----
* با نمره ۵۰ در آزمون پذیرفته می شوید

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی آزمون شیمی داشتیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X