ویژه های جمهوری اسلامی / وجود نماد گروه تروریستی "داعش" در کتاب دانش آموزان ابتدایی عربستان

ویژه های جمهوری اسلامی / وجود نماد گروه تروریستی "داعش" در کتاب دانش آموزان ابتدایی عربستان

جمهوری اسلامی / وجود نماد گروه تروریستی "داعش" در کتاب "توحید" دانش آموزان کلاس سوم ابتدایی عربستان، بحث و جدل گسترده‌ای را بین مسؤولان امور تربیتی این کشور به راه انداخته است.به گزارش العالم، "حمد آل الشیخ" سرپرست وزارت آموزش و پرورش سعودی به روزنامه سعودی "الحیات" چاپ لندن گفت: آنچه در این کتاب درسی وجود دارد همان مهر پیامبر است که با زمینه سیاه و خط سفید - بدون وجود پرچم- است و این مهر موجود است و از 14 قرن در مراجع علمی ذکر شد است اما پرچم داعش عبارت است از یک پرچم سیاه که در داخل آن مهر با زمینه سفید و خط سیاه دیده می‌شود و در بالای آن نیر عبارت لا اله الا‌الله نوشته شده است.روزنامه اینترنتی "المرصد" تأکید کرد که کارشناسان امور تربیتی سعودی اعلام کرده‌اند که داعش و پیش از آن شبکه القاعده از مهر پیامبر به عنوان نماد خود استفاده کرده و آن را روی پرچم خود قرار دادند و این اقدام را برای جذب جوانان مسلمان در هر مکانی استفاده می‌کنند. برخی از مراجع تاریخی نیز از مهر دیگر مستطیلی شکل پیامبر سخن می‌گویند که به طور کامل با این نماد تفاوت دارد و در یکی از موزه‌های شهر اسلامبول ترکیه در معرض دید قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های جمهوری اسلامی / وجود نماد گروه تروریستی "داعش" در کتاب دانش آموزان ابتدایی عربستان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X