پنج تا از این بازیکن‌ها را که در چرخ گوشت بیاندازی یک ستاره بیرون نمی‌آید!

پنج تا از این بازیکن‌ها را که در چرخ گوشت بیاندازی یک ستاره بیرون نمی‌آید!

بانک ورزش/ مهدی هاشمی نسب همیشه حرف های زیادی راجع به فوتبال دارد. خبرنگار بانک ورزش پای صحبت های شنیدنی یاغی سابق فوتبال ایران در مورد اتفاقات اخیر نشسته است.
علی کریمی یکی دو جلسه با پرسپولیس تمرین کرده و شایعاتی در مورد بازگشت وی به مستطیل سبز شنیده می شود. نظر شما در این رابطه چیست؟
علی کریمی از بزرگان و نابغه های فوتبال ماست.مگر کسی می تواند جلو دار او برای تمرین با تیم شود؟ اگر فقط برای تمرین و روحیه دادن به تیم پرسپولیس این کار را کرده که واقعا باید به او دست مریزاد گفت.پرسپولیس خانه اوست.علی همین الان می تواند کارهایی در زمین انجام دهد که خیلی از این فوتبالیست هایی که می بینیم از تکرار آن عاجزند اما با تمام ارادتی که به علی کریمی دارم بازگشتش برای بازی کردن در پرسپولیس به صلاح نمی دانم و به نظرم انجام این کار به وجهه او آسیب می زند.
به نظر شما حمید درخشان می تواند پرسپولیس را از بحران در بیاورد؟
درخشان از قدیمی های پرسپولیس است و توانایی های خود را دارد اما مساله اینجاست که ابزار این کار را ندارد. وقتی ابزار نباشد درخشان که سهل است، فرگوسن هم نمی تواند برای این تیم کاری کند. به نظرم جز چند بازیکن حال حاضر پرسپولیس که در سطح خوبی قرار دارند، بقیه باید تشریف ببرند و در لیگ یک بازی کنند.این تیم بازیکن تعیین کننده ندارد. به چه زبانی باید بگویم؟ پرسپولیس یعنی ستاره! یعنی بازیکن بزرگ. آقایان در اول فصل بیشتر ستاره های تیم را فراری دادند و هیچ اقدامی برای نگاه داشتن آنها انجام ندادند. خدا وکیلی اگر 5 تا از این بازیکن ها را در چرخ گوشت بیندازیم، یک بازیکن در حد ستاره های قدیمی این تیم بیرون می آید؟ خیلی از این بازیکن ها را تا به حال ندیده بودم!
در همین بازی با راه آهن بازیکنی که برای اولین بار در ترکیب تیم حاضر می شد پس از تعویض، ناراحتی‌اش را جلوی دوربین‌ها بروز می‌داد.
خب همین است که می گویم باید بازیکن بزرگ در این تیم باشد. به قرآن قسم در دوره ما اگر کسی از این ادا و اطوار ها می آمد امثال عابدزاده و نادر محمدخانی که بزرگترهای تیم بودند با چک و لگد از او استقبال می کردند. دوره ما کجا از این خبر ها بود؟
نظرت در مورد کارت های تقلبی معافیت چیست؟
این که جلوی کار خلاف را بگیرند به خودی خود کار خوبی است اما ای کاش این مچ گیری ها در میان آدم های دیگر این فوتبال هم اتفاق بیفتد. نه این که اسم چند تا فوتبالیست جوان را ردیف کنیم و با آن سرپوشی بر کارهای خلاف و دلالی هایی که در میان بعضی از مربیان و مسئولین رواج دارد بگذاریم. اگر راست می گویند چرا اسم آنها را نمی آورند؟ مشکلات فوتبال ما فراتر از 4 تا اسم است.
خیلی شاکی هستی...
با این اتفاقاتی که در این فوتبال می افتد چرا نباید شاکی باشم. من همیشه حرف هایم را زده ام. خدا را شکرمی کنم که درآمدم از فوتبال نیست و وامدار هیچکس نیستم. هر کسی هم در این فوتبال که از راه رسید خواست من را زمین بزند اما من توکلم به خداست.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پنج تا از این بازیکن‌ها را که در چرخ گوشت بیاندازی یک ستاره بیرون نمی‌آید!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X