حوادث/ هتک حرمت یک گردشگر زن ایرانی در دوبی

حوادث/ هتک حرمت یک گردشگر زن ایرانی در دوبی

تسنیم/ طبق گزارش‌ها دو گردشگر زن ایرانی در یکی از سواحل معروف دوبی مورد تهدید و تجاوز ماموران قلابی پلیس قرار گرفتند.

به گزارش تسنیم به نقل از دوویچه‌وله، متجاوزان خود را مامور پلیس معرفی کرده و پول‌های این دو گردشگر 22ساله را هم ربوده‌اند.
داستان ربوده شدن این دو گردشگر به نقل از رسانه‌های اماراتی چنین روایت شده که دو زن جوان ایرانی در حین قدم زدن در کنار ساحل در ساعت 3 نیمه شب، به سه نفر برخورد می‌کنند که خود را پلیس معرفی می‌کنند. این سه مرد که احتمالا به دلیل مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشتند، دو گردشگر ایرانی را به زور سوار ماشین کرده و به یکی از آن‌ها تجاوز می‌کنند.
در گزارش دیگری آمده که خودرو تا ساعت 8 صبح در همان حوالی در حرکت بوده و تنها در زمان توقف یکی از دو زن توانسته فرار کند و به یک رستوران پناه ببرد.

در ادامه این گزارش آمده است «وقتی خودرو جلوی پای گردشگران ایستاد، یکی از مردان پیاده شد و با مشت به بینی یکی از دخترها کوبید و آن‌ها را به نوشیدن الکل متهم کرد. سپس هر دو را به زور در صندلی عقب نشاندند. وقتی نقشه تجاوز به یکی از دخترها به خاطر نوع پوشش او ممکن نشد، به دوستش تجاوز کردند، در حالی که درخواست کمک ‌آن‌ها با جیغ و فریاد هیچ فایده‌ای نداشت.»
این سه مرد پول‌های دو گردشگر ایرانی را هم دزدیدند و آن‌ها را تهدید کردند که به پلیس اطلاع ندهند. به گزارش دویچه وله «این سه مرد متجاوز، یک دانشجوی 20 ساله، یک فرد بیکار 23 ساله و یک پلیس 23 ساله بودند. آن‌ها به آدم‌ربایی، مصرف مواد مخدر، جعل هویت افسر پلیس، هتک حرمت دو زن و سرقت اموال آن‌ها متهم شده‌اند.»
شایان ذکر است که 477 هزار مسافر از ایران در سال 2011 به دوبی رفته ‌بودند، اما این میزان در سال 2012 و پس از بحران افزایش بهای دلار تا 32 درصد کاهش یافت.
طبق آمار درسال 2013، میزان کاهش مسافرت ایرانیان به دوبی برابر با 1/ 14 درصد بود و تنها 278 هزار ایرانی به دوبی رفتند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوادث/ هتک حرمت یک گردشگر زن ایرانی در دوبی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X