هفتاد و پنج میلیارد ریال تجاری‌سازی در جشنواره زاگرس

هفتاد و پنج میلیارد ریال تجاری‌سازی در جشنواره زاگرس

بنیاد ملی نخبگان/ دبیر جشنواره منطقه‌ای نوآوری و شکوفایی زاگرس از هفتاد و پنج میلیارد ریال تجاری‌سازی در این جشنواره خبر داد.
دکتر صالح ادیبی؛ رئیس دفتر بنیاد استان کردستان و دبیر جشنواره منطقه‌ای نوآوری و شکوفایی زاگرس گفت: مجموع غرفه‌های تشکیل شده در جشنواره نوآوری و شکوفایی زاگرس 338 غرفه بود که از این تعداد 150 غرفه به ارزیابی اختراعات، 88 غرفه مربوط به تجاری‌سازی و 100 غرفه مربوط به نمایشگاه صنایع کوچک زاگرس اختصاص داشت.
وی افزود: مجموعا تعداد 566 نفر در چهارمین جشنواره نوآوری و شکوفایی زاگرس حضور داشتند که از این تعداد 200 نفر در بخش ارزیابی اختراعات، 166 نفر در بخش تجاری‌سازی و 200 نفر در بخش نمایشگاه صنایع کوچک حضور پیدا کرده بودند و بیشترین اختراع ارائه شده در این جشنواره متعلق به کارگروه مکانیک با 38 اختراع بود.
ادیبی ادامه داد: مجموع نرخ تجاری‌سازی شده در این جشنواره بالغ بر هفتاد و پنج میلیارد ریال است، که از این میان اختراع «دستگاه کاشت نخود با قابلیت کودپاشی و کاشت انواع حبوبات» بالاترین نرخ تجاری‌سازی به ارزش 35750000000 را در جشنواره نوآوری و شکوفایی زاگرس به دست آورد.

هفتاد و پنج میلیارد ریال تجاری‌سازی در جشنواره زاگرس

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفتاد و پنج میلیارد ریال تجاری‌سازی در جشنواره زاگرس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X