قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: پروژه‌های مسکن مهر اولویت‌بندی شد/ ارسال لیست اولویت‌بندی تامین خدمات به وزارت نیرو

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: پروژه‌های مسکن مهر اولویت‌بندی شد/ ارسال لیست اولویت‌بندی تامین خدمات به وزارت نیرو

تسنیم/ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از اولویت‌بندی پروژه‌های مسکن مهر با هدف تسریع در تکمیل آنها خبر داد و گفت: به دستور معاون اول رئیس جمهوری کارگروهی برای خدمات روبنایی تشکیل شده است.

احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی تسنیم، اظهار کرد:‌ بر اساس تصمیم دولت 1000 میلیارد تومان برای پروژه‌های مسکن مهر تامین می‌شود تا بتوانیم خدمات زیربنایی واحدهایی را که کار ساخت آنها تمام شده را با اولویت‌بندی‌ تامین کنیم.

وی تصریح کرد:‌ اولویت‌ اول ما پروژه‌هایی است که نازک کاری آنها تمام شده و منتظر آب و برق هستند که لیست این واحدها را به نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر ارسال کرده‌ایم.

وی با اشاره به برگزاری جلسه‌ با وزیر نیرو ادامه داد: در این جلسه به جمع‌بندی رسیدیم که وزارت راه و شهرسازی اولویت‌ها را مشخص کرده و پروژه‌ها را مشخص کنیم. در این راستا اولویت‌ها را از استان‌ها جمع‌آوری و به وزارت نیرو ارسال کردیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر همچنین از تشکیل کارگروهی به دستور معاون اول رئیس‌جمهوری برای خدمات روبنایی خبر داد و گفت: بر این اساس برآورد تعداد و اعتبار مدرسه، مسجد، کلانتر، مراکز درمانی و ... روژه‌های مسکن مهر انجام و پس مطرح شدن در حضور جهانگیری درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: پروژه‌های مسکن مهر اولویت‌بندی شد/ ارسال لیست اولویت‌بندی تامین خدمات به وزارت نیرو» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X