کلینیک دام های کوچک شبانه روزی می شود

کلینیک دام های کوچک شبانه روزی می شود

ایسنا/ رئیس دانشکده علوم دامپزشکی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، اولویت نخست این دانشکده را انتقال امور آموزشی به داخل سایت اصلی واحد دانست و ادامه داد: اولویت دوم دانشکده علوم دامپزشکی، گسترش فضا و امکانات آموزشی براساس افزایش پذیرش دانشجویان با توجه به فضای مناسب واحد علوم و تحقیقات است.
دکتر پرویز تاجیک، رئیس دانشکده علوم دامپزشکی این واحد دانشگاهی از انتقال تدریجی کلاس های تئوری و عملی و بخش اداری دانشکده علوم دامپزشکی به محل سایت اصلی واحد علوم و تحقیقات، خبر داد و افزود: در گام های بعدی با احداث سالن تشریح با امکانات ویژه تمام امور آموزشی این دانشکده در سایت اصلی واحد ارائه می شود.
وی ادامه داد: آزمایشگاه های باکتری، میکروب و ویروس شناسی به سایت واحد علوم و تحقیقات منتقل می شود و دانشجویان در ترم های آخر تحصیلی می توانند از امکانات تخصصی موجود در بیمارستان دام های بزرگ این واحد دانشگاهی بهره مند شوند.
تاجیک با اشاره به هزینه بر بودن این رشته تخصصی از اقدامات این دانشکده برای افزایش درآمدزایی خبر داد و گفت: با افزایش بهره وری، دانشکده ضمن تامین مخارج خود، امکان درآمدزایی برای دانشگاه را فراهم می کند.
وی تبدیل کلینیک دام های کوچک واحد علوم و تحقیقات به مرکزی شبانه روزی، خودکفا و درآمدزا را از جمله جدیدترین برنامه های این دانشکده دانست و گفت: فعالیت کلینیک دام های کوچک در سه شیفت متوالی، موجب حذف تمامی هزینه های این کلینیک، بهره مندی تمام دانشجویان از فضا و امکانات موجود با توجه به تقسیم فضای آموزشی و درآمدزایی برای دانشگاه و فعالیت تجربی در کنار کسب درآمد قابل توجهی برای دانشجویان می شود.
رئیس دانشکده علوم دامپزشکی واحد علوم و تحقیقاتهمچنین از برنامه ریزی های این دانشکده برای پرورش میگو در استان بوشهر خبر داد و افزود: پرورش میگو توسط دانشکده علوم دامپزشکی با توجه به استفاده از آب دریا، هیچ گونه هزینه ای را به این واحد دانشگاهی تحمیل نخواهد کرد.
تاجیک با اشاره به اقدام دانشکده علوم دامپزشکی واحد علوم و تحقیقات برای پرورش گوسفند در شهریار گفت: پرورش گوسفند با حداکثر بهره وری، می تواند ضمن تامین جنبه های مالی و آموزشی، در آینده نزدیک منجر به سودآوری برای دانشگاه می شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کلینیک دام های کوچک شبانه روزی می شود » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X