طبیب زاده: وزیر جدید ادامه‌دهنده مسیر قبلی باشد کوتاه نمی‌آییم

طبیب زاده: وزیر جدید ادامه‌دهنده مسیر قبلی باشد کوتاه نمی‌آییم

فارس / عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه دولت در معرفی وزیر جدید علوم، خطوط قرمز را رعایت کند، گفت: در صورت ادامه مسیر قبلی، نمایندگان نیز به مسیر قبلی خود در رعایت خطوط قرمز نظام ادامه خواهند داد و از این موضوع کوتاه نمی‌آیند.

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به معرفی وزیر علوم جدید توسط دولت به مجلس اظهار داشت: هر وزیری که از سوی دولت برای تصدی وزارت علوم به مجلس معرفی شود، باید خطوط قرمز را که نمایندگان نیز بر آن تأکید دارند، مد نظر قرار دهد و دولت نیز باید در معرفی وزیر این خطوط قرمز را در نظر بگیرد.

وی با اشاره به صحبت‌های رئیس‌ جمهور مبنی بر اینکه در معرفی وزیر بعدی برای وزارت علوم خط، همان خط قبلی است و تنها اشخاص تغییر می‌کنند، افزود: اگر کار به اینگونه باشد که دولت به مسیر خود در بحث وزارت علوم همانند یک سال گذشته ادامه دهد، نمایندگان نیز به همان رویه یک سال گذشته خود در ارتباط با این وزارتخانه در حفظ خطوط قرمز و رفع دغدغه‌های رهبری ادامه خواهند داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: مسیری که در یک سال گذشته وزارت علوم آن را طی کرد، مانع پیشرفت آن بود و بهتر است تا دولت در این وزارتخانه خطوط قرمز را رعایت کند.

طبیب‌زاده تصریح کرد: اگر کار به گونه‌ای باشد که وزیر بعدی وزارت علوم نیز مسیر وزیر پیشین را در این وزارتخانه ادامه دهد، نمایندگان نیز به مسیر قبلی خود در رعایت خطوط قرمز ادامه داده و رأی اعتماد خود را از وی پس خواهند گرفت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طبیب زاده: وزیر جدید ادامه‌دهنده مسیر قبلی باشد کوتاه نمی‌آییم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X