تبلیغات شهری لباس، تنها با مجوز کار کارگروه مد و لباس امکان‌پذیر است

تبلیغات شهری لباس، تنها با مجوز کار کارگروه مد و لباس امکان‌پذیر است

فارس/ دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: تبلیغات شهری و رسانه‌ای مزون‌ها و تولیدکنندگان پوشاک به منظور حمایت از طراحان و تولیدکنندگان پوشاک از این پس صرفا بر اساس مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور انجام خواهد شد.

حمید قبادی دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس گفت: از آنجایی که در نگاه کار گروه ساماندهی مد و لباس، طراحی و تولید لباس‌هایی که در آن ها از فکر و ایده یک هنرمند استفاده شده، نوعی آفرینش هنری محسوب می‌شود، لزوم حمایت از هنرمندان این حوزه از جمله وظایف مهم این کار گروه است.

وی با بیان اینکه حمایت از طراحان لباسی که فعالیت های خود را در قالب طرح های منطبق بر فرهنگ و ارزش‌های جامعه انجام می‌دهند، از اولویت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: متأسفانه در مواردی شاهد هستیم، مزون هایی که عموما در قالب واردکنندگان غیر قانونی پوشاک فعالیت تجاری دارند، با امکانات مالی گسترده نسبت به تبلیغات وسیع شهری و یا به کارگیری سایر روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری اقدام می‌کنند.

قبادی تصریح کرد: این موضوع موجب بروز آشفتگی در بخشی از عرصه فعالیت‌های مد و لباس کشور شده است.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور افزود: به همین منظور با هماهنگی‌هایی که با مراجع قانونی در حال انجام است، از این پس تبلیغات شهری، تبلیغات در نشریات و آگهی نامه‌ها و سایر تبلیغات رسانه‌ای در حوزه مد و پوشاک تنها با ارائه مجوز قانونی صادره از سوی کار گروه ساماندهی مد و لباس امکان پذیر خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبلیغات شهری لباس، تنها با مجوز کار کارگروه مد و لباس امکان‌پذیر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X