‌ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران تا دقایقی دیگر

‌ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران تا دقایقی دیگر

فارس/ مدیرکل راه‌آهن آذربایجان گفت: سومین قطار گردشگران خارجی از کشور مجارستان، امروز از مرز رازی وارد کشور ایران می‌شود.
‌حسن موسوی اظهار داشت: سومین قطار گردشگران خارجی امروز 20 فروردین ماه‌ از کشور مجارستان در دو گروه به ایران وارد می‌شود.

وی ادامه داد: مقرر بود این قطار حدود ساعت 2 بامداد امروز وارد کشور شود اما در کشور ترکیه با تأخیر مواجه شد و ساعت 10:30 امروز وارد ایستگاه راه‌آهن کاپیکوی ترکیه در مرز ایران و ترکیه شد‌.

مدیرکل راه‌آهن آذربایجان اضافه کرد: بعد از انجام تشریفات گمرکی و گذرنامه در کشور ترکیه که حدود 30 دقیقه به طول می‌انجامد، قطار مجارستانی مذکور حدود ساعت 11:30 امروز از مرز رازی وارد ایران خواهد شد و ادامه سیر می‌دهد.

وی توضیح داد: تعداد 128 نفر از گردشگران خارجی به وسیله قطار در 2 گروه مجزا از کشور مجارستان وارد ایران خواهند شد و بیشتر این گردشگران از کشورهای آمریکا‌، اروپا و آسیای شرقی هستند.

موسوی ادامه داد: 72 نفر از این گردشگران تحت عنوان گروه اول امروز از مرز ریلی رازی وارد کشور شده و از شهرهای تبریز‌، زنجان، یزد‌، اصفهان‌، شیراز و تهران بازدید خواهند کرد و با هواپیما به مجارستان باز می‌گردند.
مدیرکل راه‌آهن آذربایجان افزود: ‌گروه دوم شامل 56 نفر همزمان با خروج گروه اول از طریق هوایی وارد تهران شده و پس از بازدید شهرهای مشهد‌، یزد، اصفهان‌، شیراز‌، زنجان و تبریز روز 31 فروردین ماه سال جاری ساعت حدود 8 بامداد از طریق مرز ریلی رازی با قطار عقاب طلایی مجارستان از ایران خارج خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «‌ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران تا دقایقی دیگر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X