مدیرعامل بانک ملی: بخشی از بدهی گروه آریا تسویه شد

مدیرعامل بانک ملی: بخشی از بدهی گروه آریا تسویه شد

ایرنا/ مدیرعامل بانک ملی گفت: بدنبال پیگیری وصول مطالبات این بانک از گروه آریا و براساس اقدامات قضایی صورت گرفته و برمبنای توافق اولیه در محل دادستانی عمومی انقلاب تهران 68 درصد سهام گروه ملی فولاد ایران به بانک های ملی، سپه و رفاه واگذار شد.

عبدالناصر همتی افزود: در این جلسه که در محل دادستانی تهران برگزار شده بود، مطالبات بانک های ملی، سپه و رفاه موضوع حکم کیفری در پرونده فساد کلان اقتصادی با حضور مدیران بانک های طلبکار، صاحبان امضای شرکت سرمایه گذاری مه آفرید و معاون اجرای احکام دادستان تهران برگزار و توافق شد به نسبت مطالبات 63 درصد از گروه ملی فولاد ایران به بانک ملی، 4 درصد بانک سپه و 2 درصد به بانک رفاه بابت بخشی از رد دیون موضوع حکم کیفری پرونده گروه آریا واگذار شود.

مدیرعامل بانک ملی تأکید کرد: براین اساس در صورت انتقال قطعی سهم بانک ملی حدود هزار میلیارد تومان از اصل بدهی گروه آریا به بانک ملی وصول می شود.

به گفته همتی، براساس مفاد صورتجلسه در صورت عدم اجرای متن صورتجلسه توسط انتقال دهندگان سهام، معاونت اجرای احکام دادستانی نسبت به اجرای حکم کیفری در باب رد مال برابر ضوابط اجرای احکام اقدام می کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل بانک ملی: بخشی از بدهی گروه آریا تسویه شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X