مشاور امور زنان وزیر کشور: تفکیک جنسیتی راهگشای همه مسایل زنان نیست

مشاور امور زنان وزیر کشور: تفکیک جنسیتی راهگشای همه مسایل زنان نیست

ایرنا/ فهمیه فرهمند پور با تاکید بر اینکه تفکیک جنسیتی با رعایت اما و اگرها، کار خوبی است، تصریح کرد: اگر بتوان تفکیک جنسیتی را به عنوان ایمن سازی و آرام سازی محیط کار برای زنان عملیاتی کرد، قابل قبول است.
مشاور وزیر کشور اظهار داشت: اگر بتوان شرایطی را فراهم آورد که با اجرای این طرح به قابلیت های زنان و ماموریت های آنان خدشه ای وارد نیاید، کار خوبی است.
وی در عین حال گفت: تفکیک جنسیتی توهین به شان و مقام زن نیست وهر گونه عکس العمل و مواجه احساسی مثبت یا منفی، به زیان مصالح زنان و حتی مردان تمام خواهد شد.
فرهمند پور با طرح این موضوع که چرا نباید به موضوعات ویژه زنان فکر کرد و حتی مکانی را برای استراحت آنان در حین کار در نظر گرفت، افزود: باید این قبیل مسایل مورد نقد و بررسی دقیق تری قرار گیرد و چاره ای برای آنها اندیشیده شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشاور امور زنان وزیر کشور: تفکیک جنسیتی راهگشای همه مسایل زنان نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X