درگیری بین هواداران استقلال و دستگیری یک تماشاگر/ عصبانیت قلعه‌نویی از دست نوری

درگیری بین هواداران استقلال و دستگیری یک تماشاگر/ عصبانیت قلعه‌نویی از دست نوری

فارس/ در جریان نیمه دوم دیدار نفت و استقلال یکی از هواداران که توسط نیروی انتظامی دستگیر شده بود از دست آنها فرار کرد و مامور نیروی انتظامی به دنبال او دوید.
در ابتدای نیمه دوم دیدار تیم‌های نفت و استقلال بین تماشاگران آبی‌پوش درگیری به وجود آمد که ماموران انتظامی وارد ماجرا شدند، اما حضور آنها هم باعث نشد تا درگیری تمام شود و هواداران با ماموران هم درگیر شدند. پس از این ماجرا ماموران انتظامی یکی از تماشاگران را دستگیر کردند که او از دست ماموران فرار کرد و این موضوع باعث شد تا ماموران به دنبال او در ورزشگاه بدوند.
* هاشم‌بیک‌زاده از ناحیه بینی دچار آسیب‌دیدگی شده بود که به این دلیل در دقیقه 55 جای خود را به محمدرضا خرسندنیا داد.
* هنگامی که داور در یک صحنه به سود نفت پشت محوطه جریمه استقلال خطا اعلام کرد امیر قلعه‌نویی به شدت نسبت به تصمیم داور اعتراض کرد.
* هنگامی که آندرانیک تیموریان مصدوم شده بود علیرضا منصوریان به سمت او رفت و او را در آغوش گرفت. مهدی کریمیان جایگزین تیموریان شد.
* اسکوربورد ورزشگاه تعداد تماشاگران حاضر را 10800 نفر اعلام کرد.
* هنگامی که پژمان نوری نتوانست توپی را کنترل کند و از زیر پاهایش به اوت رفت، امیر قلعه‌نویی به شدت به او اعتراض کرد و سر او فریاد زد.
* یکی از هواداران استقلال توسط ماموران دستگیر شد.
* داور مسابقه به علت وقت‌کشی به وحید امیری کارت زرد نشان داد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درگیری بین هواداران استقلال و دستگیری یک تماشاگر/ عصبانیت قلعه‌نویی از دست نوری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X