انتصاب سومین رییس زن در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

انتصاب سومین رییس زن در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

ایرنا/ طاهره میرساردو با پیشنهاد اعضای شورای راهبردی زنان فرهیخته، از سوی حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد واحد گرمسار منصوب شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست با اشاره به سابقه مدیریتی و فعالیت های پژوهشی و آموزشی میرساردو، اظهار کرد: سعی ما بر این است که از بانوان فرهیخته و دارای سوابق مدیریتی، در اداره واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بهره بگیریم.
تعیین رئیس شورای استانی زنان فرهیخته به عنوان مشاور نماینده تام الاختیار، تعیین فضا و امکانات دفتری و بودجه لازم شورا، ترکیب اعضای شورای استانی زنان فرهیخته و عضویت بانوان در هیأت امنای استانی از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

با تأیید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد رئیس شورای زنان فرهیخته در هر استان، به عنوان مشاور نماینده تام الاختیار همان استان فعالیت کند. همچنین رئیس شورای سیاست گذاری سما در هر استان، به ترکیب اعضای شورای استانی زنان فرهیخته اضافه شد.
شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، سمینار بین المللی مشترکی با عنوان «مشاوره با رویکرد دین و معنویت» با هدف ارتقای سلامت روان و خوب زیستی روانشناختی، با همکاری انجمن مشاوره ایران، آیسسکو (سازمان علمی آموزشی اسلامی) در تاریخ 23 و 24 آذرماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتصاب سومین رییس زن در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X