تجلیل از ۱۰۰ مؤلف کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان آموزشی

تجلیل از ۱۰۰ مؤلف کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان آموزشی

فارس/ دبیر همایش تجلیل از مؤلفان کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان مواد رسانه‌ای و آموزشی گفت:‌ نهمین همایش تجلیل از ۱۰۰ مؤلف کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان مواد رسانه‌ای و آموزشی، هشتم مهرماه برگزار می‌شود.

محسن جعفرآبادی، دبیر همایش تجلیل از مؤلفان کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان مواد رسانه‌ای و آموزشی اظهار داشت: برای نهمین سال متوالی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش در شروع مهر ماه برای اینکه از زحمات مؤلفان کتاب درسی جدید و سایر مواد آموزشی چه در شکل فیلم و نرم‌افزار یا کتاب کار و کتاب معلم و سایر اجزای که به کتاب دانش‌آموز برای یادگیری بهتر کمک می‌کند تجلیل کرده باشد، مراسمی در هشتم مهر برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: در این مراسم با دعوت از کسانی که در تولید کتاب و مواد آموزشی نقش داشته در حضور وزیر آموزش و پرورش و برخی از چهره‌های فرهنگی، تجلیل به عمل می‌آید.

جعفرآبادی افزود: این همایش روز هشتم مهر ماه در سازمان پژوهشی برگزار می‌شود و در این مراسم مؤلفان کتاب‌های ابتدایی تا دبیرستان و هنرستان‌ها و تولیدات انتشارات مدرسه و تعدادی نرم‌افزار و فیلم تجلیل می‌شود.

دبیر همایش تجلیل از مؤلفان کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان مواد رسانه‌ای و آموزشی یادآور شد: به دلیل اینکه در دوره تربیت مدرس همه معلمان فرصت شرکت در کلاس‌ها را پیدا نمی‌کنند، این فیلم‌های آموزشی کمک می‌کنند تا معلمان کتاب‌های جدید التألیف چه از نظر دانشی و مهارتی آشنا شوند و در رأس این کتاب‌ها، کتاب‌های سال چهارم و هشتم قرار دارند؛ چرا که در راستای سند تحول آموزش و پرورش و در ادامه کتاب‌هایی که سال گذشته تغییر کردند، تألیف شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: از همه کسانی که در تألیف کتاب‌ها حضور داشته‌اند، تقدیر می‌شود اما به علت محدودیت، از هر گروه یک نفر به نمایندگی لوح تقدیر و هدایای دیگران را نیز دریافت می‌کند؛ به طور تقریبی بیش از 100 نفر از مؤلفان کتاب‌ درسی و پدیدآورندگان مواد رسانه‌ای و آموزشی تجلیل می‌شوند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجلیل از ۱۰۰ مؤلف کتاب‌های درسی و پدیدآورندگان آموزشی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X