ایکس ۱۰۰ و تیبا گواهینامه استاندارد یورو۴ گرفتند

ایکس ۱۰۰ و تیبا گواهینامه استاندارد یورو۴ گرفتند

تسنیم/ معاون مهندسی سایپا از دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی از مراکز معتبر و مورد تایید بازارهای اروپایی برای محصولات سایپا خبر داد وگفت:خودروهای ایکس۱۰۰ و تیبا در زمینه استاندارد یورو۴ توانستند گواهینامه استاندارد فنی دریافت کنند.
مرتضی شفیعی اظهار کرد: با توجه به اهمیت مقوله صادرات محصول در شرکت سایپا و ضرورت اقدام مستمر در این حوزه، محصولات خود را برای اخذ گواهینامه بین المللی مورد تایید بازارهای شاخص جهانی به یک مرکز معتبر اروپایی در کشور جمهوری چک ارسال کردیم و توانستیم گواهینامه تایید استفاده از موتورهای یورو4 را اخذ کنیم.
وی افزود: در گذشته نیز استانداردهای مورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی برای خودروهای یادشده اخذ شده بود که این بار برای دریافت تاییدیه استفاده از موتور مجهز به قابلیت ها و استانداردهای یورو4، این خودروها در مرکز آزمایش فنی معتبر کشور جمهوری چک که زیر نظر شرکت های چند ملیتی اداره می شود مورد آزمایش قرار گرفت.
وی تصریح کرد: از آن جایی که کشور با مشکل تحریم مواجه است، برای اعزام خودروها یه کشورهای آلمان، فرانسه و یا انگلستان با مانع روبرو هستیم به همین جهت محصولات خود را برای اخذ تاییدیه فنی به مرکز مورد تایید کشورهای یادشده در جمهوری چک ارسال کردیم که با انجام آزمایشات فنی و اخذ گواهینامه مورد نظر، امکان صادرات محصولات سایپا به هر بازاری فراهم شده است.
معاون مهندسی سایپا تاکید کرد: دریافت تاییدیه از سوی این مرکز در ادامه اخذ گواهینامه های لازم برای محصولات سایپا است که در گذشته از طریق مراکز داخلی نیز این مجوزها دریافت شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به برنامه های گروه سایپا برای صادرات خودرو در سال جاری و سال های آینده باید استانداردهای مورد نظر بازارهای بین المللی را دریافت کنیم تا روند صادرات خودرو در سایپا ادامه یابد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایکس ۱۰۰ و تیبا گواهینامه استاندارد یورو۴ گرفتند » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X