آزمون جان سختی htc One M8 در تنش و فشار زندگی روزانه!

 آزمون جان سختی htc One M8 در تنش و فشار زندگی روزانه!

مجله سخت افزار/ فکر می کنید مقاومت گوشی htc One M8 چقدر باشد؟ در برابر ضربه تا چه اندازه جان سخت است؟ نه؛ منظورمان آن تست های سرگرم کننده و گذرای خرد کردن با پتک، شلیک با شات گان و مانند اینها نیست. منظور استفاده روزمره و چند ماهه است. Kevin Michaluk مدیر مجموعه mobilenations در وب سایت زیر مجموعه خود Androidcentral.com تصمیم گرفته تجربه مشترک خود و M8 محبوبش را پس از چندین ماه همراهی با کاربران در میان بگذارد تا ببینیم این مدیر سر به هوا چقدر می تواند در آسیب رسانی به M8 خود خوب عمل کند! Kevin Michaluk در پست خود مروری بر گوشی های قبلی می کند و از htc One X نام می برد که آنقدر جذاب بوده که حیفش آمده آن را در قاب محافظ قرار دهد.

شیشه گوشی بیچاره پس از اولین برخورد با کف زمین خرد می شود؛ در نتیجه گوشی بعدی که یک htc One M7 است، در قاب محافظ خود خزیده و تا به امروز سالم می ماند. چند ماه پیش و با عرضه One M8، این گوشی خوش استیل و دوست داشتنی در دستان کوین جای می گیرد و با وجودی که برای او کمی لغزنده به نظر می رسد و نگهداریش دشوار است، اما طراحی فوق العاده آن مانع از تکرار داستان M7 می شود. آخر داستان اینکه اولین باری که کف آپارتمان با اشتیاق M8 پرتاب شده را در آغوش می کشد، شمارش ضربه ها شروع شده و با احتساب 17 ضربه شدید (ضربه های سبک فاکتور گرفته شده اند!)، می بینیم که htc One M8 همچنان پایدار ایستاده است. روند ضربه ها به این قرار است:

کوین در آپارتمان خود است و در حالی که گوشی از دستش لیز می خورد، محکم و با صفحه نمایش نقش بر زمین می شود. خوشبختانه گوشی جان سالم به در می برد.
کوین در خانه دوست خود است و با همان سناریو، این بار M8 از لبه به بتن اصابت می کند. جز یک فرورفتگی در بخش کناری، گوشی کاملا سالم است.
M8 بیچاره 14 بار دیگر و از ارتفاع های مختلف و با حفظ تنوع محل و زاویه برخورد، بر کف چوبی سخت، بتن و سنگفرش دراز می شود، بدون اینکه کوچکترین نشانه ای از آسیب بروز دهد.
پس از سقوط هفدهم گوشی هنوز سالم و سرحال به نظر می رسد، جز اینکه دوربینش عکس ها را محو می گیرد و با وجود ظاهر سالم لنز و نبود مشکلات نرم افزاری، انگار یک چیزی آن داخل تکان خورده است!

 آزمون جان سختی htc One M8 در تنش و فشار زندگی روزانه!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « آزمون جان سختی htc One M8 در تنش و فشار زندگی روزانه!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X