فراخوان طرح‌های پژوهشی ستاد علوم و فناوری‌های شناختی

فراخوان طرح‌های پژوهشی ستاد علوم و فناوری‌های شناختی

ایسنا/ سومین فراخوان طرح‌های پژوهشی ستاد علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اواسط مهر ماه امسال منتشر می‌شود.

توجه به بازنگری در برخی جزئیات فرایند حمایت تشویقی از پژوهش‌های پایه، کاربردی، به همراه توسعه فناوری و زیرساخت انتشار سومین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی و توسعه فناوری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی را با تاخیر مواجه کرد.

فرآیند حمایت از طرح‌های پژوهشی و توسعه فناوری در این ستاد به صورت دو مرحله ای است و هر سال دو فراخوان عمومی (شهریور ماه و اسفند ماه) برای اعضای هیات علمی و شرکتهای دانش بنیان این حوزه منتشر است.

بر اساس این گزارش، در فراخوان اخیر که در اسفندماه سال 92 منتشر شد از میان 112 درخواست ارسال شده برای ستاد، تعداد 90 طرح شرایط آیین نامه‌ای لازم را احراز کرده و مورد بررسی و داوری قرار گرفتند. پس از داوری و ارزیابی‌ طرح‌ها در کمیته‌های داوری ستاد، 33 طرح شرایط لازم برای ورود مرحله دوم را کسب کردند. بر این اساس فراخوان شهریور ماه با کمی تاخیر و در نیمه دوم مهرماه برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که بازنگری مد نظر در راستای روشنگری بیشتر اهداف پژوهشی ستاد و شامل اضافه کردن مجموعه ای از موضوعات پژوهشی و توسعه فناوری در ذیل اولویتهای اعلام شده ستاد است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان طرح‌های پژوهشی ستاد علوم و فناوری‌های شناختی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X