ذاکری: حزب اعتماد ملی وجود ندارد و احتمال تشکیل دوباره آن ضعیف است

ذاکری: حزب اعتماد ملی وجود ندارد و احتمال تشکیل دوباره آن ضعیف است

تسنیم/ عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در مورد فعالیت دوباره حزب متبوع خود گفت: بحث‌هایی مطرح می‌شود که آیا می‌توانیم حزب را فعال کنیم یا خیر و اینکه دبیر کل چه کسی باشه ولی احتمال به نتیجه رسیدن حرف‌های اعضا ضعیف است.

حجت‌الاسلام محمدباقر ذاکری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با تأکید بر اینکه حزب اعتماد ملی وجود ندارد، احتمال تشکیل دوباره حزب را ضعیف دانست.

مشروح این گفت‌وگو به قرار زیر است:

تسنیم: آقای ذاکری جلسات حزب اعتماد ملی تشکیل می‌شود؟
ذاکری: جلسه‌ای نبوده و فقط در ماه مبارک رمضان مراسم افطاری بود که ما نیز شرکت کردیم.

تسنیم: در منزل آقای منتجب‌نیا بود؟
ذاکری: خیر! جای دیگری بود.

تسنیم: یعنی جلسات حزب اعتماد ملی تشکیل نمی‌شود؟
ذاکری: حزبی در کار نیست که بخواهد جلسات آن تشکیل شود.

تسنیم: آقای حق‌شناس قبلاً خبری را به ما داده بودند مبنی بر اینکه جلسات حزب اعتماد ملی به صورت فصلی برگزار می‌شود و همچنین اخیرا با یکی از اعضای شورای مرکزی حزب صحبت کردیم که وی نیز می‌گفت جلسات حزب هر از گاهی در منزل آقای منتجب‌نیا یا سایر اعضا تشکیل می‌شود. همچنین آقای منتجب‌نیا نیز گفته بودند که جلسات ما به صورت نامرتب تشکیل می‌شود. به همین دلیل می‌پرسم که جلسات حزب اعتماد ملی الان به چه صورت است؟ آیا برنامه مستمری برای جلسات حزب در نظر گرفتید؟
ذاکری: حزبی در کنار نیست که بخواهد جلسه حزبی تشکیل شود و فقط هر چند وقت یک بار دوستان و کسانی که قبلاً با یکدیگر کار می‌کردند دور هم جمع می‌شوند و با یکدیگر صحبت می‌کنند که این بحث جدایی دارد ولی جلسه حزبی اساسنامه، مرامنامه و آیین‌نامه‌های اجرایی دارد. اینکه 5 نفر دور هم بنشینند جلسه حزب نیست.

تسنیم: برنامه‌ای برای فعالیت دوباره حزب ندارید؟ آقای منتجب‌نیا گفته بود می‌خواهیم دوباره حزب را فعال کنیم و این جلسات ما برای فعال کردن دوباره حزب تشکیل می‌شود.
ذاکری: اعضای قدیم حزب جلساتی را دارند ولی اینکه می‌خواهند چه کار کنند یک بحث دیگر است و جلسات حزب بحث دیگری دارد.

تسنیم: خب! وقتی اعضای قدیم حزب با یکدیگر جلسه می‌گذارند برای فعال کردن دوباره حزب برنامه‌ریزی نمی‌کنند؟
ذاکری: وقتی دور هم می‌نشینند این بحث را مطرح می‌کنند که بالاخره می‌توانیم حزب را فعال کنیم یا نمی‌توانیم، اگر گنگره برگزار شد دبیرکل چه کسی باشد؛ این حرف‌هایی است که در این نشست‌ها می‌شود ولی احتمال به نتیجه رسیدن آن کم است.

تسنیم: یعنی احتمال اینکه حزب دوباره فعال شود، ضعیف است؟
ذاکری: بستگی به اراده کسانی دارد که می‌خواهند این کار را انجام دهند و باید ببنید چه اراده‌ای و چه نیرویی دارند...

تسنیم: شما الان گفتید که احتمال به نتیجه رسیدن صحبت‌های اعضا ضعیف است؟
ذاکری: تشخیص فردی من در این اوضاع و احوال است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ذاکری: حزب اعتماد ملی وجود ندارد و احتمال تشکیل دوباره آن ضعیف است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X